Tento neskutočný drink rozpúšťa tuk ako blázon!

Populárny Doktor Oz vytvoril efektívny nápoj pre chudnutie. Tento dôveryhodný americký lekár ukázal detoxikačné výhody zeleného čaju na niekoľkých príležitostiach, takže to nie je prekvapením, že si vybral práve zelený čaj pre chudnutie . Zmieša pomaranč a mätu, zelený čaj. Posilňuje metabolizmus, detoxikuje telo a je ideálny pre tých, ktorí sa snažia schudnúť.

Doktor Oz často zdôrazňuje, že iba jedna šálka zeleného čaju denne poskytuje vynikajúci prínos – to zvyšuje metabolizmus o 12%, kontroluje hladinu cukru v krvi, znižuje riziko srdcového infarktu a rakoviny, posilňuje imunitný systém a zdvihne svoju náladu nahor.

Ingrediencie :

  • 1 l vody
  • 5 zelených čajových vrecúšok
  • 1 pomaranč
  • čerstvá mäta

Príprava:

Uvarte 5 sáčkov zeleného čaju vo vriacej vode po dobu 5 minút a potom nechate vychladnúť , nakrájajte pomaranč na plátky. Dajte čaj spolu s plátkami pomaranča a mätou do veľkého džbánu. Potom uzavrite nádobu a nechajte ju cez noc tak, že zložky majú dostatok času k premiešaniu. Vypite celý čaj hneď na druhý deň. Hneď jednu šálku ráno pred raňajkami, a zvyšnú časť pred spaním vo večerných hodinách. Doktor Oz vám sľubuje, že budete chudnúť týmto spôsobom.

You Might Also Like