Tento nápoj chráni pred infekciami močových ciest a je veľmi prospešný pre správne fungovanie hrubého čreva. Pravidelné vyprázdňovanie je pri chudnutí veľmi dôležité.

Crystal Davis mala časté prechladnutie alebo chrípku. Ona dlho trvala niekoľko liekov, ale neboli účinné. Jedného dňa jej najlepší priateľ ju rád pili horúcu vodu s medom a citrónom každé ráno. Spočiatku reagovala skepticky na jeho odporúčanie, ale potom, čo sa pokúsila, Crystal Davis začal piť horúcu vodu s medom a citrónom, každý deň. Chrípka je vyliečená, zriedka sa cítila chorá a začala si užívať ako prínos citrónovú vodu s medom.

Po celý rok Crystal Davis necítil chorá

Nikdy neverila funkcii tradičnej medicíny. Bola obeťou liečiv. V prípade bolesti žalúdka, chronickej únavy, vylieči sa vitamínmi. Celý rok Crystal Davis hovorí, že ani nie kýchanie ani raz. Ranná káva, ktorú nahradila týmto nápojom. Kedykoľvek pije teplú vodu s citrónom a medom, Crystal hovorí, že má dostatok energie počas dňa a môže ľahko spať v noci. Všimla si tiež, že prebudenie je oveľa príjemnejšie. Už nie je nervózny. Jej vzťahy s okolím sa stali zdravšími. Keď vidí všetky tieto zmeny, Crystal Davis konzultuje svoju rodinu, aby nasledovala jej príklad. Ona so svojou rodinou nikdy nezaujímala ani chladné, ani zimné ochorenia.

Jej recept

Všeobecne používam šťavu z polovice čerstvého citrónu a slušnú čajovú lyžičku organického surového neprehriateho medu v štandardnom hrnčeku s čerstvou varenou vodou, ktorá trochu ochladila (ale ešte dosť horúca na roztopenie medu). Potom pridám studený krv, aby som mohol ihneď piť, aby som sa znova hydratoval hneď, ako sa prebudím.

Avšak závisí to od citróna a medu, niektoré citróny sú šťavnaté alebo kyslé a niektoré med sú sladšie, takže experimentovanie je dôležité! Tiež polovica citróna môže byť príliš intenzívna na to, aby začala, moja rodina používa štvrtinu.

zloženie:

  • Šťava z polovice citróna
  • 1 čajová lyžička medu
  • Teplá voda

V pohári s teplou vodou pridajte šťavu z polovice citróna a čajovú lyžičku medu. Piť každé ráno po prebudení, na prázdny žalúdok.

Neuveriteľné výhody teplej vody s citrónom a medom:

Tento nápoj chráni pred infekciami močových ciest. Citrón a med stimulujú tráviaci systém a hydratujú hrubé črevo. Máme dokonalý prostriedok proti zápche a cystitíde. Tento nápoj je viac, diuretikum.

Horúca voda s citrónom a medom zlepšuje trávenie.

Akákoľvek zložka tohto nápoja je prospešná pre tráviaci trakt. Citrón pomáha žlčníku produkovať ešte viac žlče. Potrava je preto najlepšie ošetrená a dostávajú sa viac živín. Med má presvedčivé antibakteriálne vlastnosti. Je to skvelý ochranca proti infekciám. Tento nápoj pomáha žalúdku produkovať viac žalúdočných štiav, čo umožňuje telu účinnejšie pri odstraňovaní toxínov. Z rovnakých dôvodov je ľahšie kontrolovať hmotnosť.

Pomáha mať zdravú pokožku

Citrón prináša pokožke mnoho prínosov. Pomáha vyčistiť krv. Ak „podávate“ telo s citrónom, môže rýchlo produkovať nové krvinky. Voda stimuluje produkciu kolagénu.

Citrónová voda môže pomôcť zvýšiť trávenie a energiu pri konzumácii prvej vec ráno.

Inštrukcie:

  1. Všeobecne používam šťavu z polovice čerstvého citrónu a slušnú čajovú lyžičku organického surového neprekvapeného medu v štandardnom hrnčeku s čerstvou varenou vodou, ktorá sa trochu ochladí (ale stále je dosť horúca na roztopenie medu).

  2.  Potom pridám striekačku, aby som mohol ihneď piť raz, aby som sa znova rehydratoval, akonáhle sa prebudím.

  3. Avšak závisí to od citróna a medu, niektoré citróny sú šťavnatejšie alebo kyslé a niektoré medy sú sladšie, takže experimentovanie je dôležité! Tiež polovica citróna môže byť príliš intenzívna na to, aby začala, moja rodina používa štvrtinu.

You Might Also Like