Tento báječný nápoj si pripravíte v pohodlí domova len za 5 minút. Pokiaľ ho budete piť 5 dní, môžete stratiť na váhe až do 5 kilogramov!

Nadmerné ukladanie tukov v tele je v skutočnosti nadbytočná váha. Tukové usadeniny môžu vážne ohroziť celkové zdravie a určité orgány v tele: obličky, srdce, pečeň. Kĺby, boky a kolená trpia rovnako.

Osoby trpiace obezitou majú zvyčajne vyššie riziko vzniku vysokého krvného tlaku, porúch funkcie žlče, cukrovky, srdcových chorôb, dna atď.

Ak máte problémy s nadváhou a chcete sa ho zbaviť, pokračujte v čítaní, pretože ponúkame jednoduchý nápoj, ktorý vám pomôže dosiahnuť to.

Potrebné zložky:

3 dl vody

 1 citrón

60 gramov petržlenu

 

Spôsob prípravy:

Najskôr, aby ste získali šťavu, stlačte citrón a potom nakrájajte petržlen na malé kúsky. V miske dajte obidve zložky a nalejte vodu na ich vrchol.

Spôsob konzumácie:

Po dobu 5 dní by ste mali konzumovať tento nápoj na prázdny žalúdok. Potom urobte 10-dňovú prestávku. V prípade potreby zopakujte celý postup. Tento nápoj poskytuje minerály a vitamíny v celom organizme a urýchľuje proces spaľovania tukov. Petržlen stimuluje organizmus, aby vypudil nadbytočné tekutiny a zlepšil proces trávenia, a tak eliminoval plynatosť.

You Might Also Like