Táto perfektná zmes medu, citrónu a škorice je schopná pomôcť Vám aby ste stratili 4kg za jediný týždeň!!

Ak chcete schudnúť, ale nič nezaberá, tento liek je pre vás – med, citrón a škorica.

Ako to funguje??

Med, citrón a teplá voda je známa, že pomáhajú zlepšiť trávenie, očistiť svoje telo toxínov a pomôcť pri chudnutí. To je do značnej miery spôsobené pektínom prítomného v citrónoch, ktoré vám pomôžu cítiť sa plná dlhší čas a držať chute na uzde.

Okrem toho, citrón, med a voda vytvára alkalické prostredie v žalúdku, ktoré napomáha k lepšiemu odbúravaniu tuku. Škorica, na druhej strane, zlepšuje trávenie a pomáha regulovať produkciu inzulínu a odbúravanie sacharidov. To tiež zlepšuje vstrebávanie živín z jedla, ktoré jete, ktoré pomáhajú pocitu sýtosti a znižuje vašu bodavú bolesť z hladu, a tým vám pomôže schudnúť.

Ako sa to používa?

Čo budete potrebovať?

  • Jedna čajová lyžička škorice – čerstvo mletá
  • Šťava z polovice citróna
  • Jednu polievkovú lyžicu medu
  • Jeden pohár teplej vody

Metóda:

Vezmite jednu lyžičku škorice a dajte ju do pohára. Teraz pridajte citrónovú šťavu a med. Zmiešajte to dobre, aby ste dosiahli pastu. Pridajte teplej vody a dobre premiešajte. Uistite sa, že máte túto zmes raz denne (najlepšie ráno) na lačný žalúdok.

Pozor: Jedná sa o domáci liek a nemal by byť používaný namiesto lekárskej pomoci. Prosím, poraďte sa so svojím lekárom skôr, než sa pokúsite o akýkoľvek domáci liek.

Tento recept pomôže zbaviť kíl rýchlo prirodzenou cestou.

 

You Might Also Like