Ako očistiť svoje hrubého črevo a mať menšie číslo na váhe?

Prečistenie hrubého čreva POTRAVINAMI

  1. Listová zelenina

Výživu, ako je kel, ružičkový kel, kapusta, hrášok, zeler, pór, špenát, špargľa, a riasy sú plné chlorofylu.  Pomáhajú očistiť, rovnako pomáhajú pri vstrebávaní.

  1. CHIA SEMiENkÁ

Upokojujúce Chia semená a ľan sú neuveriteľné na spracovania a prečistenie. Chia semienka majú málo kalórií, ktoré sú užitočné pre vaše fungovnie hrubého čreva. Navyše obsahujú vlákninu a omega-3-nenasýtené tuky, ktoré slúžia na zníženie nebezpečenstva nádorov, pľúcneho ochorenia a kardiovaskulárneho ochorenia.

  1. JABLKÁ

Tieto plody sú bohaté na vlákninu a napomáha vstrebávaniu a preplachovaniu hrubého čreva.

  1. Šťava z aloe

Je veľmi cenné ťaží svoj nezraniteľný systém a srdce. Takže nabudúce kupujete šťavu pre celú rodinu z Aloe Vera, ale nechajte si poradiť od špecialistu.

  1. CESNAK

Táto pozoruhodná bylina má antiseptické vlastnosti. Cesnak znižuje podráždenie v hrubom čreve, čo prinesie lepšie vstrebávanie. Je to jednoducho motivácia jesť cesnak, lebo ho vaše telo potrebuje.

  1. Fazuľa, šošovica, a strukoviny

Jesť 8 až 11 gramov to môže pomôcť spotrebu vlákniny. Sú sú bohaté na vitamínmi skupiny B, horčík, draslík, bielkoviny, železa a vápnika.

  1. AVOCADO

Vzhľadom k tomu, avokádo je plné omega-3 nenasýtených tukov, ktoré vám bude dodávať do tela pevné tuky, ktoré sú užitočné pre fungovanie vašeho hrubého čreva, navyše obsahujú oleje, ktoré jedy zachytávaniu na črevných  prepážkach.

  1. citróny

Citrusové prírodné produkty, ako sú citróny sú mimoriadne pre vaše blaho. Pohár citrónovej vody môže pomôcť začať proces čistiaci vo vašom tele. V prípade, že ste ich spojili s ľanovými semienkami môžete odstraňovať odpady rýchlo z tela. Citróny môžu tiež predvídať obličkové kamene, čo všetci vieme, nie je zábavné riadiť.

You Might Also Like