Zjedzte jednu lyžicu na prázdny žalúdok každé ráno, celý týždeň a budete ohromení, koľko hmotnosti stratíte!

Všetci vieme, že cesnak je z jedn7ch najčastejšie používaných ingrediencií v kuchyni po celom svete, pretože dáva veľkú chuť jedla, ale aj preto, že je veľmi silný a môže liečiť mnohé ochorenia. Najlepší spôsob, ako získať všetky jeho výhody, je konzumovať suroviny.

Spotreba cesnaku

Pomôže znížiť vysoký krvný tlak a cholesterol, predchádza koronárnym ochoreniam srdca a srdcovým príhodám. Okrem toho môže tiež zastaviť účinky aterosklerózy. Vedľa toho, že je výborný pre váš kardiovaskulárny systém, môže Vám pomôcť aj cesnak, ak trpíte každodennými zdravotnými problémami, ako je chrípka, chrípka, horúčka, hnačka, škvrny a plesňové infekcie. Cesnak je tiež schopný zvládnuť príznaky osteoartrózy, zväčšenej prostaty a cukrovky.

Ľudia by mali denne konzumovať cesnak, aby zlepšili imunitu a schopnosť tela odstraňovať toxíny a prispievajú k významným stratám tuku. Kombinácia cesnaku s cibuľou a zázvorom môže dokonca detoxizovať chemoterapiu. Je výborný na posilnenie imunitného systému a pomáha pri detoxikácii tela a výraznej úbytku hmotnosti.

Ako používať cesnak?

Ako sme už uviedli, surový cesnak je najlepší, pretože allicín je aktívna zložka decentralizovaná teplom. Jediné, čo musíte urobiť, je rozdrviť a rozreznúť klinček a nechať ho 15 minút pred úsmevom. Akonáhle rozdrvíte žiarovku, aktivuje sa reakcia, ktorá zvyšuje bioalicín.

Ďalšou veľmi dôležitou vecou je konzumovať cesnak na prázdny žalúdok, pretože ak je žalúdok zahltený jedlom, má ťažkosti pri spracovaní a absorpcii všetkých živín.

Cesnak a med

Najskôr nakrájame 2-3 strúčiky cesnaku na malé kúsky a potom ich premiešajte s lyžicou medu. Aby ste sa cítili energickejšie, štíhlejší a čo je najdôležitejšie, zdravšie, mali by ste toto riešenie konzumovať každý deň.

You Might Also Like