Zistili sme, ako očistiť všetko z vašich krvných ciev od nezdravého cholesterolu len za 40 dní

Pre odstránenie toxínov z krvi a ich očistení od usadenín cholesterolu, je odporúčané očistiť kapiláry. To možno dosiahnuť rôznymi spôsobmi – od stravovania až na prírodné prostriedky na užívanie lieku, plazmaferéza a laserové prečistenie krvi.

Je veľmi dôležité si uvedomiť, že očista ciev od liekov vyvoláva veľa kontraindikácií. Ich aplikácia je posledná akcia, keď všetko ostatné nepomôže. To je dôvod, prečo je očista ciev od usadenín cholesterolu za pomoci ľudových prostriedkov  bezpečnejšia, ale tiež vyžaduje starostlivosť rovnako ako riadne užívanie, takže to určite nebude bolieť.

Cesnak a citrón, sa považujú za úplne účinných metód pre čistenie kapilár, zníženie hladiny cholesterolu, zvýšenie stien kapiláry a tiež znižuje nebezpečenstvo nebezpečných ochorení, ako je ateroskleróza.

Šťava z citróna a cesnaku už využívali ľudia v ruskom ľudovom liečiteľstve po stáročia. Obdobne táto tinktúra zastaví tvorbu nádorových buniek, ktoré boli potvrdené vedeckým výskumom mnohokrát, okrem skutočnosti, že cesnak má veľké množstvo antioxidantov, ktoré sú vhodné na regeneráciu, ako aj revitalizáciu.

Na účely prípravy tohto nápoja, budete potrebovať:

  • 4 hlavy cesnaku
  • 4 médium citróny s kôrou
  • 100 oz vriacej vody

Príprava:

Oddeľte cesnak do semienok a vyčistite. Dajte do vriacej vody s nakrájaným citrónom. Umiestnite zmes do čistého pohára, treba naliať veľmi horúce a prikryť, nechajte v chladničke po dobu 3 dní. Potom ju a udržiavajte a  majte v chladničke.

Použitie:

Maximálna dávka nápoja jemax. 1dl 3x denne pred jedlom. Avšak čistenie ciev by malo začať s nižšou dávkou (1-2 polievkové lyžice). V prípade, že nie sú žiadne vedľajšie účinky, mali by ste postupne zvyšovať dávku.

Dĺžka liečby je 40 dní. Odporúča sa vykonať toto čistenie ciev raz ročne, po rozhovore so svojím lekárom. Po prijatí tohto nápoja, krvný obeh a jeho zloženie lipidov je zvýšený, krvný tlak je normalizovaný a mozog sa zlepší a preto je ľahšie schudnúť.

You Might Also Like