Zbavte sa nepríjemného nafúknutého brucha za 60 sekúnd s pomocou tohto super nápoju.

Recept od nutričnej expertky Cynthie Sassovej

Známa nutričná a výživová poradkyňa Cyntia Sassová prišla s receptom na tonik, ktorý nafúknuté brucho odstráni v extrémne krátkom čase. Má minimum kalórií a navyše pôsobí v tele ako katalizátor, ktorý napomáha spaľovať tuk. Okrem toho obsahuje aj množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok. V prípade, že už držíte nejakú diétu na chudnutie, odporúča Cynthia Sassová zakomponovať tento nápoj do takéhoto programu ako súčasť pitného režimu. Ďalším účinkom uvedeného nápoja je, že zabraňuje zadržiavaniu a hromadeniu nadmernej tekutiny v tele a zvyšuje príjem elektrolytov. Elektrolyty sú obzvlášť dôležité pri športe a počas teplých letných mesiacov, pretože telo ich vo veľkom množstve stráca pri potení a musia byť nejako nahradené.

Ingrediencie:

  • 2 litre čistej  vody
  • 12 malých lístkov mäty
  • 1 čajovú lyžičku čerstvo postrúhaného zázvoru
  • 1 stredne veľký citrón nakrájaný na tenké plátky
  • 1 stredne veľkú uhorku, ošúpanú a nakrájanú na plátky

Príprava:

Vložte všetky ingrediencie do dostatočne veľkého džbánu a zalejte ich vodou. Nechajte postáť 1 hodinu. Pite 8 až 10 pohárov tejto vody denne, čiže približne celý objem džbánu. Ďalšie tekutiny už nie sú potrebné, keďže dvoma litrami pokryjete celkový dennú potrebu. Výnimkou môžu byť horúce dni, keď sa človek veľa potí. V takom prípade môžete zvýšiť príjem tekutín.

V krátkom čase po začatí konzumácie tohto nápoja zaznamenáte zlepšenie trávenia, potlačenú chuť do jedla a žiadne nadúvanie.

You Might Also Like