Zázrak tohto týždňa! Táto žena vážila 68 kg vo štvrtok. Odvážila sa v sobotu a mala 63 kíl. Ako je to možné? Jednoducho!

Petržlen

Je rastlina používaná ako korenie, ale niektorí ľudia dokonca tvrdia, že má svoje právomoci ako „magické“.
Väčšinou ju používame v rôznych jedlách, ale toto množstvo nestačí na iniciáciu sekrécie tekutín nahromadených v tele. Petržlen je vynikajúcim spojencom v boji proti pisoárnym problémom, ochoreniam obličiek a silným diuretikom. Môžete použiť koreň petržlenu a petržlenové listy ako nápravu.

Existuje množstvo receptov na petržlenový čaj. Recept, ktorý vám dnes predstavujeme, je od ženy, ktorá vo štvrtok vážila 72 kg a o dva dni neskôr vážila o päť kilogramov menej! Všetok prebytok tekutín bol vyvrhnutý z jej tela a ona sa určite cítila ľahšia. Povedala, že to dosiahla s použitím petrželového čaju!

Recept je veľmi jednoduchý.

Varíme 5 polievkových lyžíc nasekanej petržlenky v približne jednom litri vody. Nechajte to odpočinúť približne dvadsať minút a potom napnite čaj. Píšte ju spolu s rezanou petržlenovou vňaťou.

Rozhodla sa použiť petržlenový čaj kvôli problémom s obličkami. Piala aj iné druhy čaju, ale všetky si zachovali tekutinu v jej tele. Keď začala používať petržlenový čaj, rýchlo sa ohromila výsledky! Môžete piť petržlenový čaj teplý alebo studený. Môžete ju piť kedykoľvek počas dňa, okrem toho, že predtým, než sa chcete pospať, nebudete musieť ísť a močiť toľkokrát v noci.

You Might Also Like