Začnite znižovať svoj brušný tuk a začnite piť tento nápoj pred tým, než pôjdete spať a o pár dní uvidíte, ako váha pôjde dole.

Odstránenie brušného tuku môže byť proces, ktorý vyžaduje veľa úsilia a času. V skutočnosti väčšina tipov na chudnutie, ktoré narazíte, vám nepomôže, čo môže byť naozaj sklamaním. Ak pochopíte váš metabolizmus, budete môcť váš brušný tuk rýchlejšie a lepšie spaľovať.

Metabolizmus je fyzický a chemický proces, ktorý sa vyskytuje v našom tele. Rýchlosť metabolizmu je pre každý organizmus odlišná v závislosti od faktorov, ako je svalová hmotnosť, vek a pohlavie. Menový metabolizmus je rýchlejší ako ženský. Ale môžete ešte urýchliť váš metabolizmus, bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena.

Môžete si pripraviť nápoj s prírodnými zložkami, vrátane:

Tento elixír je vyrobený z uhorky, petržlenu alebo koriandru, citrónu, zázvoru, aloe vera a vody. Uhorka je nízkokalorická zelenina, ktorá má iba 45 kalórií, čo ju robí ideálnym pre tento nízkokalorický nápoj.

Petržlen

je tiež nízkokalorická zložka, ktorá má množstvo rôznych hodnotných zlúčenín, ako sú vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré vás chránia pred potravinami, ktoré konzumujete počas dňa. Táto kombinácia vám umožňuje udržiavať obsah vody bez toho, aby ste spôsobili problémy s trávením, ako napríklad nadúvanie.

Zloženie:

  • 1 uhorka
  • petržlen
  • 1 citrón
  • 1 lyžica čerstvého zázvoru
  • 1 lyžica šťavy z aloe
  • ½ pohár vody

Zázvor

Zázvor je termogénna bylina, ktorá zvyšuje telesnú teplotu a zabraňuje vzniku zápchy. Mnoho štúdií dokázalo, že pravidelný príjem zázvoru zvýši rýchlosť metabolizmu organizmu.

citrón

Citrón je veľmi užitočný pri odstraňovaní toxínov, ktoré sa požívajú v potravinách. Ejekcia toxínov je úzko spojená s rýchlosťou metabolizmu organizmu. Čím viac toxínov sa vysunie, tým rýchlejšie sa produkuje metabolizmus.

Aloe Vera

Šťava z aloe vera je veľmi bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré dokážu bojovať proti voľným radikálom v organizme. Okrem toho pravidelný príjem šťavy z aloe vera znižuje index telesnej hmotnosti a podporuje rýchlejší metabolizmus. Ak užívate šťavu z aloe vera pred spaním, výrazne zvýšíte spálenie kalórií.

Pravidelná konzumácia tohto nápoja vám poskytne viac energie, ktorú produkuje zvýšená rýchlosť metabolizmu.

You Might Also Like