Začať s očistou organizmu nie je vôbec náročný proces. Začnite detoxikovať Vaše telo. Telo musí byť čisté a zdravé aj z vnútra!

Možno vám nikdy nenapadlo skúmať príčiny týchto problémov. Nemusí hneď všetko súvisieť s nevyváženou hladinou hormónov, ale problémom môže byť aj zaplavenie organizmu toxínmi. Áno, tie vo veľmi výraznej miere ovplyvňujú všetky vyššie uvedené pocity a spôsobujú mnoho iných zdravotných problémov.

Náročný proces?

Začať s očistou organizmu nie je vôbec náročný proces. Podstatným je ale na nejakú dobu si odoprieť rôzne potraviny, nápoje či zlozvyky, ktoré zbytočne zaťažujú organizmus. Na mysli máme rôzne sladkosti či sladené nápoje, mastné jedlá, požívanie alkoholu, fajčenie, krátky spánok, stres atď.

Na druhej strane sa na úspešnú detoxikáciu žiada pridanie látok hoc aj v podobe tabletiek a aktivít, ktoré sú schopné telo prečistiť a dodať mu potrebné živiny. Napr. rôzne vlákniny, ovocie, zelenina, dostatok spánku, zvýšený pohyb, rôzne tabletky, doplnky výživy atď. Ak tieto základné kroky zvládnete, pravdepodobnosť úspešného konca detoxikácie je veľmi vysoká.

Čo zapríčiňuje zamorenie organizmu ?

Práve vyššie zmienené faktory, akými sú zlá životospráva, nerešpektovanie fyziologických potrieb človeka, príjem škodlivých potravín, ale už aj obyčajný vzduch vaše telo poškodzujú. Na mysli máme vzduch, ktorý dýchame popri cestách a ktorý je zmiešaný s rôznymi škodlivinami. Tie sa pravdepodobne nepodarí odstrániť nikdy, len ich minimalizovať.

Detoxikácia je teda potrebná aj pre tých, ktorí sa nazdávajú, že žijú veľmi zdravo. Škodlivému ovzdušiu sa nevyhne nikto z nás, pokiaľ nebývate niekde v horách. Ako celé zamorenie prebieha a aké orgány postihuje?

Zamorenie organizmu prichádza postupne, no spúšťačom býva hrubé črevo, ktorého sa detoxikácia priamo aj dotýka. Nečistoty sa usádzajú po jeho stenách, čo spôsobuje tráviace ťažkosti rôzneho druhu. Ak sa škodlivé látky nemajú ako odstrániť, svoj objem len zväčšujú.

Škodliviny zasahujú aj iné orgány ako napr. obličky, pečeň či celý lymfatický systém. Detoxikácia vás za pomoci tabletiek zbaví nielen nečistôt v jednotlivých orgánoch, ale aj emocionálnych výkyvov. Ľudia, ktorých telo je plné škodlivín, majú negatívne nálady, sú viac unavení ako plní energie a to aj napriek tomu, že sa práve zobudili. Majú sklony k depresiám a na väčšinu udalostí reagujú negatívne.

Ak sa rozhodnete detoxikovať a na určitý čas sa budete postiť od škodlivých vecí, ktoré tak radi konzumujete alebo praktizujete, vaše telo a vaša psychika sa vám za to odvďačia. Vaše telo sa začne zbavovať toxínov, čo najprv nemusí byť príjemné a najťažším krokom bude neporušiť pravidlo obmedzenia príjmu škodlivých potravín alebo vykonávania zlozvykov. Detoxikácia ale rozhodne stojí za to.

V každom prípade, žiadne príznaky, bolesti, nálady či tráviace ťažkosti nezanedbávajte, najlepšie vždy urobíte, ak sa poradíte s lekárom. Ak ten vyvráti pôvod ťažkostí iného druhu, potom môžete bez problémov detoxikovať. Tak či onak, detoxikácia ešte nikomu neublížila, ba naopak.

Zelená káva ako nástroj na chudnutie a na detoxikáciu?

Ak cvičenie resp. zvýšený pohyb nepatrí k vašim obľúbeným aktivitám, detoxikovať a chudnúť môžete aj iným spôsobom, a to za pomoci rastlinného druhu pôvodom z Etiópie. Najlepšie na tom je, že nejde o žiadne placebo, ale o overeného pomocníka.

Nemusíte platiť kopec eur, pretože tento výrobok patrí k jedným z najlacnejších, nehovoriac o jeho blahodarných účinkoch. Zelená káva na detoxikáciu a na chudnutie obsahuje jedinečnú zložku, akou je kyselina chlorogenová, ktorá je zodpovedná za všetky jej čarovné účinky.

Antioxidant s inými pozitívnymi účinkami

Hlavným plusom kyseliny chlorogenovej, a teda aj zelenej kávy na detoxikáciu a na chudnutie je, že zabraňuje vstrebávaniu cukrov v tráviacom systéme. Keďže sa nikde neusadia, tukové bunky nemajú odkiaľ čerpať energiu a tak uvoľňujú tú, ktorú majú v sebe uloženú. Pochopiteľne, v podobe tukov. Takto teda viete, že vám naberanie na váhe nehrozí, samozrejme, ak budete všetko užívať podľa pokynov. Zelená káva na chudnutie a na detoxikáciu je najlepšia pred jedlom.

Je nutné dodať, že napriek tomu, že zelená káva má prospešné účinky na chudnutie a na detoxikáciu, je potrebné rešpektovať dávkovanie. Nakoľko ide o kávu, obsahuje kofeín a jeho nadmerná konzumácia môže vyvolať nervozitu, nesústredenosť či zvýšiť tlak.

Ak ste sa rozhodli urobiť pre vaše telo niečo dobre, hoc aj v podobe detoxikácie, podporné tabletky alebo aj zelená káva na chudnutie vám v tom vedia významne dopomôcť. Výsledkom bude nielen spokojnosť orgánov vášho tela, ale aj jeho váha.

You Might Also Like