Vyskúšajte len 2 lyžice denne z tejto zmesi a znížte brušný tuk za krátkych 15 dní! Je to neuveriteľné? Vyskúšajte a uveríte!

Potrebujete

Prísady

  • 2 čajové lyžičky škorice
  • 3 lyžice medu
  • 3 citróny
  • 6 stoniek chrenu

Príprava

Po prvé, miešajte chren sám a potom pridajte nakrájané citróny a znova premiešajte. Potom pridajte med a škoricu a všetko znova premiešajte a nalejte ju do sklenenej nádoby, až bude hotovo. Pijte 1 čajovú lyžičku zmesi 2 krát denne po dobu 3 týždňov a znížite váš brušný tuk za pouhých 15 dní!

Zdravotné prínosy zložiek

Chren

Je to úžasná rastlina, ktorá obsahuje 10-násobok glukozoinolátov ako brokolica, takže potrebujete iba malú časť, aby ste získali výhody. Pridajte ju do svojho obľúbeného fanúšikov! Glukozoinoláty majú silné antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu zmierniť sínusové a respiračné problémy.

Majú tiež úžasný antibiotický účinok na telo, ktorý môže poraziť rôzne infekcie. Tieto sú smrteľné pre huby a baktérie a zvyšujú prietok krvi do určitej oblasti a účinne odstraňujú všetok odpad z tej časti tela.

Citróny

sú jedným z najzdravších plodov na Zemi. Môžu posilniť váš kompletný imunitný systém. Chutia sú kyslé, ale majú zásaditú povahu, takže dokážu regulovať vaše hodnoty pH. Pitie vody z citróna pred raňajkami je niečo, čo mnohí ľudia na celom svete robia, ale môžete tiež pridať citróny na smoothies a rôzne jedlá a šaláty!

Vyskúšajte tento úžasný nápoj a znížte brušný tuk za krátkych 15 dní! Uvidíte, aké je to prospešné pre váš celý organizmus a zdravie!

You Might Also Like