Vypite iba jednu šálku tohto super nápoja každý deň a Váš nadbytočný tuk sa rozplynie a už nikdy sa nevráti!

Proces chudnutia môže byť ťažký proces. Podľa štatistík, 30% ľudí sa rozhodnú znížiť svoju váhu po novoročných sviatkoch a 75% z týchto ľudí nie sú schopní dodržať svoj diétny režim dlhšie ako týždeň a 46% z nich sú vydržia až do júna .

Skutočnosť, že spaľovanie brušného tuku sa nespáli v prvý deň alebo dva, za to nesie vinu. Tento proces si vyžaduje čas, úsilie a vytrvalosti odstrániť všetky nezdravé potraviny a byť vytrvalý v chudnutí. Ploché brucho môže vyzerať ľahké dosiahnuť, ale ak začnete s procesom chudnutia, uvidíte, aký ťažký je tento proces.

Ako to funguje?

Tieto potraviny sú silné samy o sebe, ale keď sa spoja, ich zdravotné prínosy sú ešte silnejšie. Po prvé, znižujú chuť k jedlu a potom vás naplnia energiou.

Chren je veľmi prospešný pre trávenie a metabolizmus. Škorica reguluje hladinu inzulínu a spaľuje tuk okolo žalúdka. Citróny sú veľmi prospešné ovocie, ktoré znižujú napätie v dôsledku silnej upokojujúcich vlastnostiach. Už viete, že stres spôsobuje prejedanie.

Tiež, citrón je naložený s vitamínom C, ktorý znižuje napätie a premieňa tuk na energiu.

Zázvor je jedným z najviac prospešných potravín. Kontroluje hladinu cukru v krvi a udržiava nás v bezpečí pred sacharidmi.

Zloženie:

Nebojte sa, nebudete musieť pripraviť tento recept každý deň a zložky obsiahnuté v ňom sú už vo vašej kuchyni.

  • 125 g chren
  • 3 citróny
  • 4 lyžičky medu
  • 2 čajové lyžičky škorice
  • zázvor

Príprava:

Dajte zázvor a chren do mixéra a zamiešajte dobre. Nakrájajte citróny a odoberte semená. Neodstraňujte kôry, stačí dať ich do mixéra a zmes je dobra s predchádzajúcou zmesou. Potom môžete pridať škoricu a med do zmesi a zmiešať znova. Dajte do chladničky. Udržiavať ju v nejakej sklenenej nádobe s kvalitným vekom. Konzumovať šálku tejto zmesi každý deň a môžete sledovať, ako sa váš brušný tuk spaľuje!

You Might Also Like