Víkendový Detox.

Ste unavený? Máte tmavú pleť pod očami? Je pokožka príliš suchá alebo ste príliš unavený a necítite sa dobre? Pravdepodobne máte toxíny v tele, ktoré je potrebné očistiť. Ak máte telo plné jedov, máte telo ohrozené z akéhokoľvek vírusu, infekcie alebo chrípky, a tak ďalej. Ako si urobíte detox, telo má väčšiu silu a energiu než pred tým.

Tento plán pre vás je víkend detoxikačný plán, ktorý drží celý zdravotný stav perfektna. Čistí životne dôležité orgány vo vnútri, ako sú pečeň, obličky, pľúca, črevá a lymfy tiež. To sa skladá z tekutiny, mäsa, málo kusov tuku a zemiakov. Znie to dobre nie? Môžete praktizovať 2krát ročne iba 10 dní v rade. Ale, ak nemáte čas, toto je presne pre vás. Efekt je úžasný! Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov, použite púpavu, brezu, žihľavový čaj, takisto zvážte cvičenie tak často, ako môžete (plávanie, chôdza, beh, posilňovňa …).

Plán víkendového detoxu je:

Po prebudení ešte pred raňajkami, vypite asi 240 ml teplej vody.

sobota

  • Raňajky: teplá voda a 1 šálka ovsené vločky s ľanovými semienkami- 1 lyžica, 250 ml zeleného čaju alebo vody , Šálka čerstvých čučoriedok, 200 ml níz. jogurtu s min.obsahom tuku /mandľové mlieko.
  • Obed: 250 ml vody, 2 šálky šalátu (rukola, paradajka, zelenina hoci akého druhu), mangold a zemiaky, olivový olej, malý banán a melón- 1 plátok.
  • Desiata: 250 ml vody, biely jogurt 180 ml, ¼ šálky tekvicových semien.
  • Večera: 250 ml vody alebo aníz čaj, 2 šálky šalátu + citrónovej šťavy + olivový olej, pečivo z celozrnnej múky, grilovaný tuniak 150 g , Šálka dusená zelenina (špenát a brokolica).

nedeľa

  • Začnite opäť vodou samozrejme.
  • Raňajky: 1 šálka ovsené vločky a ľanové semienka- 1 lyžica, mandľové mlieko 200 ml alebo diétne jogurty a hrušky. Môžte tiež zelený čaj.
  • Obed: 250 ml vody, zeleninová polievka (korenie, zemiaky, fazuľa, mrkva, cibuľa, zeler), kuracie prsia 200 g (grilované), uhorky 150 g.
  • Večera: celozrnné pečivo, žihľavový čaj, mrkva + šalát z repy a citrónová šťava.

You Might Also Like