Verte, neverte ale tieto 2 polievkové lyžice denne z tejto zmesi a odstránite brušný tuk len za 15 dní

Máte aj vy otravný nadbytok tukového tkaniva okolo brucha? Táto tukové tkanivo spomaľuje proces spaľovania tukov, ako aj čistiacich procesov v tele. Dnes vám predstavíme nápoj, ktorý vám pomôže znížiť vaš brušný tuk len za 15 dní a všetci odborníci na výživu sa zhodujú na tom!

Potrebuješ:

prísady

  • 2 čajové lyžičky škorice
  • 3 lyžice medu
  • 3 citróny
  • 6 ks chrenu

Príprava

Našúpte chren a  pridajte nakrájané citróny a zmiešajte. Ďalej pridajte med a škoricu a zmiešajte všetko znova, nalejte zmesi do sklenenej nádoby, akonáhle je to hotové cez syto. Pite 1 lyžičku zmesi 2 krát denne po dobu 3 týždňov a budete strácať brušný tuk do 15 dní!

Zdravotné prínosy zložiek

Chren

To je úžasná rastlina, ktorá obsahuje 10-násobok glucosoinolates viac ako brokolica, takže budete potrebovať len malú časť toho, aby ste využívali jeho výhody. Pridajte ho do vášho obľúbeného smoothie! Glucosoinolates majú silné antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu zmierniť sínus a dýchacie ťažkosti.

Má tiež úžasný antibiotický účinok na organizmus, ktorý môže poraziť rôzne infekcie. Bojuje proti plesniam a baktériám, zvyšujú prietok krvi, do určitej oblasti účinne odstraňuje všetok odpad z tela.

Citróny sú jedným z najzdravších druhov ovocia na Zemi. Môžu posilniť imunitný systém kompletne. Oni sú kyslej chuti, ale zásaditej povahy, aby mohli regulovať hladinu pH. Pite vodu a citrón pred raňajkami, mnoho ľudí na celom svete to robí tiež, ale môžete tiež pridať citróny na smoothies a do rôznych pokrmov a šalátov!

You Might Also Like