Vďaka tomuto receptu strácajú ľudia 1cm brušného tuku denne! Tento krém odstraňuje tuky, zabraňuje zadržiavaniu vody a zlepšuje činnosť mozgu.

Vďaka tomuto receptu strácajú veľa žien 1cm brušného tuku denne! Tento krém odstraňuje tuky, zabraňuje zadržiavaniu vody a zlepšuje činnosť mozgu, pamäť, zrak a sluch.

 Zloženie:

125g čerstvého chrenu, 3 organické citróny a 3 čajové lyžičky medu.

 Inštrukcie:

V mixéri sa zmieša 125 g čerstvého chrenu. Vystrihnúť citróny, odstráňte semená a pridajte ich do miešača. Potom pridajte med a dobre premiešajte ingrediencie. Krém nechajte v uzavretej nádobe v chladničke. Vezmite jednu čajovú lyžičku tejto omáčky s jedlom, dvakrát denne po dobu 3 týždňov a zistíte výsledky.

Vlastnosti chrenu:

Křen je veľkým zdrojom vitamínu C, B1, B6, B2, draslíka, vápnika, horčíka, fosforu, železa, takže ho môžete použiť na ošetrenie rôznych podmienok.

Odporúča sa konzumovať chren s mastnými jedlami, pretože pomáha tráveniu tukov. Detoxifikuje telo, zvyšuje metabolizmus, dodáva energiu a je prospešné pre ľudí s diagnostikovanou cukrovkou. Křen tiež stimuluje udržiavanie dobrej črevnej flóry.

You Might Also Like