Už veľmi dlho hľadáte rýchlu a efektívnu diétu, ktorá Vám konečne prinesie zaručene odstránenie kíl? V tom prípade je to táto diéta! Schudnite za jeden týždeň!

Táto zázračná strava vám pomôže stratiť 5kíl za týždeň. Taktiež detoxikuje vaše telo a zlepší imunitný systém. Skladá sa z troch hlavných jedál a jedného občerstvenia, ktoré potláča vašu chuť do jedla a udrží vás dlhšiu dobu.

Raňajky

Najlepší spôsob, ako začať svoj deň, je citrónová šťava. Pridajte 3 polievkové lyžice čerstvého lisovaného organického citrónu do jednej pohári teplej vody.

Pite šťavu každé ráno, na prázdny žalúdok. Citrónová voda hydratuje vaše telo a zvýši hladiny pH v krvi a tkanivách, čo je nevyhnutné pre silný imunitný systém. Tiež tento nápoj odstráni všetky toxíny z pečene a tak pripraví váš metabolizmus na trávenie počas dňa.

Pol hodiny po tom, čo si napili citrónovú vodu, môžete jesť dve jablká alebo dve pomaranče, alebo len jeden grapefruit. Ak ešte nie ste nasýtení, môžete pridať ½ šálky orechov, lieskových orieškov alebo mandlí.

Táto kombinácia je energetická bomba, ktorá vám za celý deň poskytne živiny a zdravé tuky. Orechy obsahujú dostatok kalórií, ktoré dlhšie potláčajú vašu chuť do jedla.

Obed

Vaše obedové jedlo by malo byť výlučne na báze proteínov. Napríklad môžete jesť 5 uncí organických vykostených kožených prsníkov bez kostí alebo 5 uncí ekologického teľacieho mäsa.

Môžete tiež pridať 1 kontajner gréckeho jogurtu do vášho mäsa. Mäso potrebuje 3-4 hodiny na trávenie, takže tento obed vám počas dňa udrží pocit sýtosti.

Snack je dôležitou súčasťou každej stravy, pretože vám pomôže prejedať na večeru. Napríklad môžete mať ekologický banán alebo malý zelený šalát, bez pridania ďalších prísad. Dobrá vec pri občerstvení je, že udržiavajú tráviaci systém aktívny až do nasledujúceho jedla.

Banán je nabitý bielkovinami a vláknami, ktoré vám pomôžu mať normálne pohyby čriev a vyčistiť vaše črevá od nadmerného množstva toxínov.

Večera

Ak chcete, aby vaša strava bola úspešná, posledné jedlo by malo byť pred 18 hodinou. Potom by ste nemali jesť nič. Po 18:00 by ste mali dať tráviaceho systému odpočinok a detoxikáciu vodou alebo čajom.

Napríklad urobte 1 liter zeleného čaju (4 čajové vrecká na 1 liter vody) a vypite aspoň 3 šálky, aby ste mohli vypáliť viac ako 80 kalórií.

Ak sa budete držať tejto stravy, budete mať úžasné výsledky za týždeň.

You Might Also Like