Ukážeme Vám iba tri zložky, vďaka ktorým prečistíte tepny a zničíte tuk v krvi. Lekári odporúčajú!

Ak máte konzumovať ďalšie tri zložky, ktoré sa Vám chystáme predstaviť, vaše tepny sa odblokujú a vaša krv bude bez tukov.

Objavíte tu nápoj vyrobený z citróna, zázvoru a cesnaku. Tieto tri zložky sú kombinované dohromady a sú veľmi užitočné a prospešné pre vaše zdravie tela.

Existuje mnoho výhod z tohto nápoja. To bude pomáhať pri liečbe a prečistí zablokované tepny, upravuje zvýšené množstvo tuku v krvi, prevencii a liečbe prechladnutia a infekcie, imunitný systém, čistenie pečene, elimináciu voľných radikálov v tele, ktoré spôsobujú niektoré nebezpečné choroby a mnoho ďalších chorôb súvisiace so zdravým srdca.

Ingrediencie potrebné:

  • 4 citróny
  • 4 strúčiky cesnaku
  • Koreň zázvoru 3-4 cm veľký
  • 2 litre čistej vody

Spôsob prípravy:

Po prvé, umyte citróny a nakrájajte na kúsky.Ošúpte cesnak a dajte do mixéra s citrónmi a zázvorom. Miešať, kým nebudete mať homogénny kompozit. Potom umiestnite do hrnca a plus dva litre vody. Dajte hrniec na oheň, kým to začne vrieť. Akonáhle je vriace, vyberte a nechajte ho vychladnúť. Prelejte to cez kvapkadlo a umiestnite ho v sklenených fľašiach.

Musíte vypiť 2 dcl tohto nápoja, na lačno 2 hodiny pred jedlom každý deň. Udržte nápoj v chladničke. Majte na pamäti, triasť nápoj pred pitím, pretože citrón a cesnak sú na dne fľaše. Chuť cesnaku bude odstránená kombináciou vody, citrónu a zázvoru. Ale ak sa vám nepáči chuť, môžete pridať trochu medu.

Táto metóda musí trvať tri týždne. Musíte mať jednen pohár nápoja denne počas liečby. Ak sa lehota troch týždňov skončí, urobte pauzu vo štvrtom týždni. Potom môžete ošetrenie opakovať znovu. Po vykonaní tejto liečby sa budete cítiť sviežejšie,uvoľnení, regenerovaní a budete mať tiež lepšiu cirkuláciu.

You Might Also Like