Účinný typ, ako sa zbaviť všetkého tuku a získať dokonalé stehná a boky!

Jablčný ocot

Jablčný ocot napomáha odbúravaniu tukov a bráni hromadeniu prebytočného tuku odtiaľto. Obsahujúce minerály ako draslík, vápnik a horčík, môžu pomôcť zbaviť sa nečistôt a zastaviť zadržiavanie tekutín tiež.
Zmes 3 dielov, tepelne neupravený, nefiltrovaný jablčný ocot s jedným dielom esenciálnym olivovým olejom alebo kokosovým. Využívať ju na masážne terapie vašich stehien a bokov po dobu desiatich minút. Nechajte pôsobiť počas tridsiatich minút a umyte s normálnou vodou potom. Postupujte podľa tohto riešenia dvakrát denne.

Kávová usadenina

Kofeín obsahuje hladinu kofeínu a antioxidantov, ktoré vyhladzujú a posilňujú pokožku. Stimuluje krvný obeh a znižuje zhromaždil prebytočného tuku tiež. Hrubá kávová usadenina, je neuveriteľný peeling, ktorý pomáha okolo bokov a stehien.

Morská soľ

Morská soľ pomôže odstrániť kožu na stehnách a bokoch. Dalo by sa vymeniť svoje obvyklé rafinované solí s keltskou morskou soľou. Keltská morská soľ je vyplnená minerálnymi látkami, ktoré pomáhajú redukovať prebytok tuku a udržiavať telo hydratované.

 Návrh:

Nápoj 8 až 10 šálok filtrovanej normálne vody denne. V skutočnosti, začnite deň s jedným pohárom vody. Pre zlepšenie chuti dajte trochou citrónu alebo medu.
Tiež jedzte potraviny s vyšším obsahom vody, ako melóny, uhorky a listová zelenina. V rovnakej dobe,snažte sa vyhnúť alkoholickým nápojom a espresso, ktoré môžu dehydrovať telo.

You Might Also Like