Toto je obzvlášť ľahké chudnutie! Potrebujete len niekoľko minút na prípravu, konzumovať 2x denne a stratíte kilá veľmi rýchlo.

Vyskúšajte niekoľko rôznych druhov medu a škorice, až kým nedosiahnete požadované výsledky, chuť a chuť nápoja.

Piťe pre chudnutie a spaľovanie brušného tuku

zloženie:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 2 lyžice mletej škorice
  • 1 liter vody

Inštrukcie:

  • Vezmite malý hrniec a premiešajte med a škoricu s vodou v ňom
  • Varte zmes
  • Preneste zmes do šálky a rozdelte ju na dve ½ hrnčeky.

Použitie:

Vezmite si prvú polovicu šálku hodinu pred raňajkami a druhú pred spaním.

Keď budete piť zmes pred spaním, položte zvyšok do chladničky a vypite az na nasledujúce ráno. Vždy konzumujte polovicu na prázdny žalúdok. Okrem čistenia tela tento úžasný nápoj podporuje chudnutie, bez toho, aby bolo potrebné vykonať nejaké zmeny v každodennej strave! Skvelé, nie?

Ďalšie tipy:

Pravidelná konzumácia tohto nápoja vám môže pomôcť stratiť až 5 libier za týždeň bez toho, aby ste zmenili každodennú stravu. Výsledky potvrdili, že závisia od typu škorice, ktorú používate, pretože existuje niekoľko rôznych typov. Napríklad máte indonézsku škoricu, ceylónovú škoricu a škoricu Cassia.

Cassia sa predáva ako škorica, ale stále to nie je „skutočná“ škorica a môže to priniesť rôzne výsledky. Nepoužívajte tento druh škorice dlhší čas a vo vysokých dávkach.

Pridajte med, keď voda varela, aby ste si mohli zachovať svoje vlastné živiny a výhody.

Účinok, ktorý má na telo

Účinnosť tohto nápoja spočíva v jeho schopnosti zabrániť akumulácii tuku v tele. Iné rôzne zdroje tvrdia, že med pôsobí na základe svojich antioxidantov a pracuje na viacerých úrovniach.

Škorica ovplyvňuje hladinu cukru v krvi a spôsob jej spracovania. To zase umožňuje, aby telo ľahko zlomilo a zabránilo tvorbe tuku. Účinky škorice sú lepšie, pokiaľ ide o abdominálny tuk v porovnaní s ostatnými časťami tela.

You Might Also Like