Tento recept Vám pomôže zbaviť sa toxínov vo vašom tele a ľahko spáliť váš extra tučný tuk, ktorý nemá na vašom tele čo robiť.

V lete je tu čas, aby sme sa pripravili na pláž a dostali sa do letného oblečenia. Tento recept vám pomôže zbaviť sa toxínov vo vašom tele a ľahko spáliť váš extra tučný tuk.

Zníženie hmotnosti a detoxikácia sú vzájomne súvisiace procesy, pretože všetky toxíny sú nahromadené do tukových ložísk tela. Tieto toxíny tvoria mastné tkanivá a zabraňujú telu bojovať proti nim a zvyšujú imunitu.

Tento recept je veľmi jednoduchý a môžete to urobiť doma. Môže sa tiež nazývať „ranný elixír“, pretože ak to budete ráno konzumovať, účinok bude lepší. Môžem vám dať veľa energie a má len málo kalórií.

Najprv budete potrebovať veľkú nádobu s výlevkou, pretože pred výmenou škorice a jabĺk budete musieť znovu naplniť vodou 3 až 4 krát.

Zloženie:

  • 1 jablko nakrájané na tenké kúsky
  • ľad
  • Studená voda
  • 1 čerstvá škoricová tyčinka
  • Veľká nádoba

Príprava:

Vložte kúsky jablka do pohára, ale držte ich, pretože ich budete potrebovať neskôr. Vložte škoricu a potom vložte ľad do polovice nádoby. Nakoniec vložte vodu do zostávajúcej časti.

Voda, ktorá vyjde, je tá, ktorú máte piť. Ak chcete silnejšiu chuť, dajte viac kusov z jabĺk alebo tenšieho kusu. Umiestnite ho do chladničky maximálne 3 dni. Najlepšie je konzumovať 1 šálku pred jedlom.

You Might Also Like