Tento nápoj bude ničiteľ Vášho brušného tuku. Iba 2 polievkové lyžice denne a dovidenia brušný tuk.

Brušný tuk je z najťažších tukov na schudnutie. Dokonca aj keď držíte diéty, tento tvrdohlavý tuk často zostáva a je často škodlivý pre vaše zdravie.

Tento sirup môže pomôcť dosiahnuť, že rovnako ako sa zbavite prebytočnej vody z tela. Pomôže zlepšiť zrak, sluch a pamäť.

Chren, ako hlavná zložka obsahuje veľké množstvo vitamínu C, draslík, vitamíny B1 a B6, vitamínu B2, železa, ako aj horčíka a fosforu.

Chren, urýchľuje látkovú výmenu, znižuje únavu a stimuluje rozvoj dobrých baktérií v črevách.

Zloženie:

  • 125 gramov chrenu
  • 4 citróny
  • 3 lyžice medu
  • 2 čajové lyžičky škorice
  • 2 ks zázvoru

Príprava:

Po prvé, zmes zázvor a chren rozmixujte. Potom pridajte citrónovú šťavu do zmesi a mmiešajte počas ďalších 3 minút. Miešajte, kým nebudete mať dobrú zmes, dajte ho do pohára a zoberte jednu polievkovú lyžicu dvakrát denne pred jedlom alebo pred cvičením. Konzumujte počas 3 týždňov, a potom si dajte pauzu 7 dní.

Zdravotné prínosy chrenu

Chrenové korene a listy sú súčasťou tejto rastliny, ktoré majú najväčšie zdravotné výhody pre nás. Je to nádherná zelenina, ktorá bola použitá na liečbu a prevenciu rôznych ochorení po mnoho rokov. Chren je známy, že má desaťkrát väčšie glucosionlates ako brokolica. To znamená, že máme konzumovať veľké množstvo tejto zeleniny s cieľom získať zdravotné prínosy.

Zdraviu prospešné účinky citrónu

Citrón má kyslú chuť, ale po požití, vytvára alkalické prostredie v organizme. Toto dobre známe a široko používané exotické ovocie je populárne po celom svete vďaka svojim početným zdravotným výhodam. To spúšťa správnu funkciu pečene a je vynikajúci na rozpustenie kyseliny močovej a iné jedy.

Zdraviu prospešné účinky medu

Med je veľmi prínosná zložka vyrobená včelami špecifickým spôsobom regurgitácie a nektár z kvetov. Táto kvapalina má sladkú chuť a je mimoriadne bohatá na flavonoidy, špeciálne antioxidanty, ktoré znižujú riziko vzniku rakoviny a kardiovaskulárnych chorôb. Nedávny výskum ukázal, že med je užitočný pre liečbu vredov a bakteriálnej gastroenteritídy. Med je tiež veľmi prospešný, ak ide o boj proti kašľu.

You Might Also Like