Táto šťava má schopnosť urýchliť proces spaľovania tukov a rozklad tukových usadenín. Je chutná a úplne jednoduchá na prípravu!

Táto strava pozostáva z konzumácie 8 pohárov čerstvo stlačeného grapefruitového džúsu denne, 250 ml, osemkrát denne alebo celkovo 2 litre džúsu denne.

Grapefruitová šťava

pôsobí ako katalyzátor, ktorý má schopnosť urýchliť proces spaľovania tukov a rozklad tukových usadenín. Túto sumu by ste mali dodržiavať prísne. Mali by ste sa vyhnúť kávu, pretože zasahuje do hladín inzulínu, ktoré bránia procesu spaľovania kalórií.

Zakázané potraviny:

  • Biela múka a všetky výrobky vyrobené z nej
  • Dezerty, koláče, cukor, čokolády a všetko, čo obsahuje cukor
  • Vyprážané jedlá
  • Soľ v miernom režime

 

Na raňajky si každý deň môžete vybrať nasledujúce jedlá:

2 varené vajcia s plátkom opečeného čierneho chleba

Jeden kus opečeného čierneho chleba s plátkom nízkotučného syra (50 g)

Obilniny a je najlepšie vybrať si jogurt s ovsenými vločkami

Kúsok čierneho chleba s maslom alebo margarínom

100 g tvarohu s diétou chleba

bananovo mliečny shake

Ovocný šalát z jablka, pomaranču a kiwi

Pohár mlieka s čajovou lyžičkou medu a 203 sušienkami

Konzumujte prvý pohár grapefruitovej šťavy na prázdny žalúdok, tesne pred raňajkami

Obed

Váš obed by mal byť kombináciou steakov a šalátu. Mäso nesmiete vyprážať. Môžete konzumovať kuracie, morčacie alebo ryby, ktoré môžu byť varené alebo pečené, nie viac ako 200 gramov. Tiež musíte zahrnúť čerstvý sezónny šalát. Pridajte sójovú omáčku namiesto soli a jednu čajovú lyžičku olivového oleja. Pred každým jedlom konzumujte pohár grapefruitovej šťavy. Pijte zvyšných 5 šálok v priebehu dňa, keď máte pocit, že máte hlad alebo smäd. Tiež by ste mali konzumovať iné nápoje, ako je voda a zelený čaj. Musíte prísne vyhnúť alkoholu, nealkoholickým nápojom a iným džúsom. Na večeru si vyberajte zeleninu, ktorá môže byť varená alebo pečená. Môžete tiež pridať pečené zemiaky na zeleninu porcie. Vypite si pohár grapefruitového džúsu predtým, než si spíte. Chôdza po 30 minútach každý deň.

You Might Also Like