Štúdie preukázali, že ženy s väčším pozadím sú zdravšie a múdrejšie. Tu je dôvod, prečo.

Vedci z Oxfordskej univerzity zistili, že ženy s veľkými zadkom majú dobré zdravie a sú oveľa múdrejší než ich rovesníčky bez takejto formy. Tieto zistenia, vedci predniesli po prieskume medzi 16 000 členkami nežnému pohlaviu!

Zhromaždili sme 7 dobrých dôvodov , prečo sú ženy s veľkými zadky zdravšie a múdrejší. Dôvody sú pôsobivé!

1) Ženy so zaobleným pozadím, majú nižšiu hladinu cholesterolu a hormónov, ktoré sú zodpovedné za spracovanie cukru a v jeho spaľovania sú oveľa lepšie.

2) Výsledky štúdie ukázali: ženy so širokými bokmi rodia inteligentnejšie deti! K tomuto javu prispieva veľké množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré sa hromadia v oblasti zadku a používaných pri vývoji mozgu plodu. Okrem toho donosiť a porodiť dieťa, je pre ženu s širokými bokmi oveľa jednoduchšie, než pre ženu s bokmi úzkymi.

3) Podľa profesora Konstantina Manolopoula, ktorý vedie tím vedcov na univerzite v Oxforde, „dámy s väčšími sedacími svalmi, ako je obvyklé, majú nižšiu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi.“

4) Dievčatá s veľkými zadkom majú normálne množstvo hormónov leptínu a dinopektinu. Tie regulujú váhu a bráni ochorení žalúdka a ciev, a čo je najdôležitejšie – vzniku diabetu.

5) Podkožná vrstva tuku na zadku podporuje zdravie srdca vďaka tomu, že zadržiava tukové častice.

6) Priekopnícky výskum Pittsburgh a University of California ukázal, že sa ženy so širšími bokmi dožívajú vyššieho veku.

7) Ženy, ktorých zadok sú väčšie, než je priemer, ochorie menej často, ako majitelia skromnejšieho pozadí. Tento zákon platí len pre ženy s veľkými zadky, ale nie obézny.

Výskumníci hovoria, že ak je vaša postava podobá hruške, potom ste na správnej ceste. Postava podobná jablku – jasné znamenie, že je čas pracovať na sebe a svojej fyzickej podobe.

Ako môžete vidieť, masívny „piaty bod“ je dobrým ukazovateľom dobrého zdravia, a dokonca aj mysle. Ukazuje sa, že dievčatá cvičí zadok a snaží sa byť ako Kim Kardashian.

Prajeme vám, veľa úspechov, ale za žiadnych okolností, nezabudnite na seba a prejavujte lásku k svojmu telu i duši. Ak bol tento článok užitočný – nezabudnite ho zdieľať s priateľmi.

You Might Also Like