Stratiť nadbytočnú váhu, konečne sa cítiť úžasne a krásne. Viete, ktorý spôsob je ten najlepší a najefektívnejší?

Viete, ktorý z najlepších a najefektívnejších spôsobov ako odstrániť váhu? Urýchľuje metabolizmus. Môžete to dosiahnuť konzumáciou určitých prírodných potravín a korenín. Hlad môže byť váš nepriateľ číslo jedna, keď chcete znížiť svoju váhu. Môžete ľahko roztaviť kilogramy kombináciou potravín a prírodných ingrediencií, ktoré spúšťajú metabolizmus.

Vedci zistili

Vedci na Univerzite lekárskych vied v Iráne uskutočnili štúdiu, ktorá tvorila dve skupiny ľudí, ktoré pozostávali zo 44 žien, ktoré mali problémy s nadváhou.

U žien z obidvoch skupín bolo odporúčané konzumovať menej ako 500 kalórií denne počas troch mesiacov.

Ženy z prvej skupiny konzumujú tri gramy práškového kmínu denne v kombinácii so 140 gramami jogurtu. Ženy z druhej skupiny konzumujú rovnaké množstvo jogurtu, bez toho, aby do neho pridali kmeň.

O tri mesiace neskôr prvá skupina žien, ktoré konzumovali jogurt s kmínom, stratila o takmer 14 libier viac ako ženy druhej skupiny, ktoré konzumovali iba jogurt.

Výsledky tejto štúdie sú ešte pôsobivejšie. Znamená to, že ženy z prvej skupiny stratili 14,64% svojho tuku, zatiaľ čo ženy z druhej skupiny stratili 4,91% tuku.

Je dôležité poznamenať, že účastníci štúdie stratili svoju váhu v dôsledku konzumácie kmeínu, ktorého hlavnou aktívnou zložkou je filozoter, chemická látka, o ktorej je známe, že zabraňuje zadržaniu cholesterolu v tele. Podľa vedcov táto štúdia dokázala, že kmín urýchľuje metabolizmus.

You Might Also Like