Ste už pripravení do plaviek? Sú všetky kilá preč? Ak nie, je určite čas na to, aby ste začali cvičiť. Vytvarujte si postavu.

Cítite sa pripravené na bikiny? Nehovoríme len o tých niekoľkých kílách okolo vášho pása, ktoré sa môžu ťažko zhadzovať. Cvičili ste, posilňovali a pozvedávaly tiež zadná časť? Ak nie, je určite čas začať! Možno vás prekvapí, ako niekoľko jednoduchých pohybov môže dostať pozadia do perfektného tvaru. Nebojte sa, ak si nie ste istí, kde začať. Zostavili sme niekoľko cvičení , ktoré sú dokázané, že posilňujú, spevňujú a dvíhajú zadok. Prečítajte si článok a dozviete sa ako na to.

1 Výstupy

Výstupy sú jednoduché riešenie pre posilnenie vášho zadku. Aby ste tento cvik vykonali, potrebujete lavičku a pár činiek. Položte pravú nohu na lavičku a presuňte sa do stojacej polohy. Ovládajte pohyb tak, aby svaly boli plne zapojené. Opakujte tento krok 10krát na každú nohu.

2 Nožné výťahy

Prevencia naznačuje, že nohy sa zameriavajú na vaše zadok. Ak chcete tento cvik vykonať, mali by ste začať na všetkých štyroch. Ďalej natiahnite nohu priamo. Udržujte prsty špicaté. Zamerajte sa na opisovanie kruhu vo vzduchu s pretiahnutou špičkou, aby cvičenie bolo trochu viac výzvou.

3 Výpady

Fitness Magazine naznačuje, že by ste mali začať s nohami na šírku ramien a potom vykročiť jednou nohou a dotýkať sa paží podlahy. Vaša predná noha bude medzi vašimi ramenami. Zdvihnite jednu ruku pred tvár s dlaňami smerujúcimi dopredu. Striedajte medzi rukami a nohami.

4 Mŕtvy ťah

Mŕtve ťahy sú jednoduché, ale veľmi účinné pre tónovanie zadku. Podľa Vašich schopností, aby ste urobili toto cvičenie, stačí uchopiť pár činiek a ohýbať sa ku kolenám, keď spustíte trup dopredu a zadok zatlačíte dozadu, kým vaše telo nebude takmer rovnobežné so zemou. Buďte opatrní s činkami tým, že je udržujete čo najbližšie telu.

5 Dotyky palcov

Vyskúšajte toto cvičenie z prevencia. Začnite na rukách a kolenách a potom vysuňte jednu nohu von. Prekročte nohu cez druhú nohu a dotiahnite špičku na zem. Buďte si vedomí svojho tela a udržujte zadok vtiahnuté tak, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

6 Posuvné drepy

Zaistite, aby vaše drepy boli efektívnejšie pomocou uteráka. Toto cvičenie sa vykonáva na hladké podlahe, nie na koberci. Ako je popísané v časopise Fitness Magazine, postavte sa s nohami pri sebe, pravou nohou na uterák a potom premiestnite váhu na ľavú nohu a ohnite koleno. Ako sa znížite, posuňte pravú nohu do boku. Uterák pomáha nohe skĺznuť na hladké podlahe Opakujte po dobu 30 sekúnd a potom cvičte na druhej nohe.

You Might Also Like