Stačí Vám iba škorica a med pri liečbe artritídy, rakoviny, cholesterolu a efektívnom chudnutí.

Med je jedným z najzdravších potravín na planéte. Obsahuje veľmi vysoké množstvo vitamínov a minerálov. Podľa odborníkov typ vitamínov a minerálnych látok a ich množstvo závisí od druhu kvetov používaných pre včelárstvo. Med má antibakteriálne a protiplesňové účinky, a preto sa často používa ako prírodné antiseptikum v tradičnej medicíne. Obsahuje tiež neutralizátori, ktoré sú veľmi účinné pri odstraňovaní voľných radikálov z tela, čistí od toxínov , takže sa vám môžu v procese  chudnutia!

Med je úžasná zložka, ktorá môže byť použitá proti mnohým rôznym zdravotným problémom, ale keď je v kombinácii so škoricou jeho účinky sa násobia. Škorica je sladké korenie, ktorá dobre chutí v slanách jedlách, ako sú polievky . Niektorí ľudia ju používajú na chudnutie. Ostatní ľudia ju používať na zlepšenie ich spánoku. Celkovo vzaté, je to super zdravé korenie, ktorá má mnoho zdravotných výhod, a preto by sa malo používať každý deň zlepšiť svoje zdravie všeobecne. Pri vytváraní tejto zmesi vyrobenej z medu a škorice, sa stáva veľmi efektívne, najmä pre podmienky, ako je vysoký cholesterol a hladina cukru v krvi , rovnako ako širokú škálu vírusov. Tieto dve zložky sú veľmi lacné a možno ich nájsť všade.

Tu sú zdravotné stavy, kde môže pomôcť škorica a med:

infekcie žlčníka

-Dve polievkové lyžice škorice a jednu polievkovú lyžicu medu rozpustíme v pohári vlažnej vody a každý deň vypijeme. To vám pomôže eliminovať baktérie vo svojom žlčníku úspešne.

Cholesterol

– Táto kombinácia môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu len o 10% za 2 hodiny. Len mix dvoch polievkových lyžíc medu a tri polievkové lyžice škorice vo veľkej šálke čaju pravidelne pitie zaručene pomáha.

Ochorenie srdca

-Natrite med a škoricu na chlieb každé ráno. Znižuje hladinu cholesterolu v cievach a vedie k prevencii možného srdcového infarktu.

Artritída

– Pripraví sa zmes dvoch polievkových lyžíc medu a lyžicu škorice v pohári vody. Pokiaľ ho konzumujete ráno a večer,  tento nápoj vám pomôže proti chronickej artritíde, a ak je pravidelne konzumovaný, môže pomôcť aj proti rakovine.

Imunitný systém

– Pravidelná konzumácia medu a škorice tiež zlepšuje imunitu a chráni organizmus pred baktériami a vírusmi.

• Chrípka 

-Ak ste bežne chorí z nachladnutia, chronických kašľom zoberte 1 polievkovú lyžicu medu s ¼ lyžice škorice tri dni za sebou.

You Might Also Like