Schudli ste a koža na bruchu, rukách a stehnách zostala ovisnutá? Potom je najlepšie skúsiť domáce opravné prostriedky na elasticitu kože.

S vekom sa takmer každá žena stretáva s výskytom ovisnutej kože. Zvlášť citlivé na zmeny súvisiace s vekom je koža na krku, rukách a tvári. Aby bolo možné zbaviť sa úplne tohto nedostatku, je nutné vykonať operáciu liftingu. Ale ak nechcete siahnuť k drastickým opatreniam, potom je najlepšie skúsiť domáce opravné prostriedky. Pomáhajú k výraznému zlepšeniu stavu pokožky.

Prírodné prostriedky môžu a mali by byť použité nielen pre jednu časť tela, ale na všetky problémové oblasti. Hydratujú pokožku a zabraňujú strate kolagénu a elasticity.

1 Olivový olej

Najjednoduchší prostriedok na zlepšenie pleti – olivový olej. Ak budete v večer vykonávať masáž s jeho použitím, bude to veľmi skoro vidieť.

Bielky

Rozšľahajte vaječné bielky na bielu penu, pridajte 5 kvapiek citrónovej šťavy a aplikujte na problémové oblasti. Po 15 minútach opláchnite teplou vodou. Mierne bielenie a lifting efekt zaručený.

3 Paradajkový džús

Paradajky zvyšujú úroveň kolagénu, ktorý je zodpovedný za elasticitu kože. Jeho nedostatok spôsobuje ovisnutú kože a vrásky. Niet divu, že výrobcovia tak radi do kórejskej kozmetiky pridávajú paradajky v rôznych kozmetických podobách. Rozotrite malé množstvo paradajkovej šťavy na kožu a vykonajte jemnú masáž po dobu 5 minút. Nechajte úplne uschnúť. Dovtedy môžete relaxovať a sledovať svoj obľúbený televízny seriál. Potom umyte.

4 Ovsené vločky, med, vaječný bielok

Ak máte obavy o voľnú kožu tváre, krku a dekoltu, potom venujte pozornosť maske proti vráskam. Zmiešajte ovsené vločky, med a šľahaný vaječný bielok, naneste masážnym pohybom a nechajte pôsobiť po dobu 20 minút. Potom opláchnite teplou vodou. Nepoužívajte túto masku, ak máte umiestnené kapiláry blízko k povrchu kože, alebo ste alergický na med.

5 Kurkuma a prírodné smotana

Zmiešajte pol lyžičky kurkumy, prírodné smotany a dobre premiešajte. Pridá sa niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Naneste prípravok na pokožku, necháme masku, aby trochu vyschla. Potom opláchnite vodou, najprv teplou, potom studenou a znova teplú. Táto maska ​​dokonale posilňuje a vyživuje pokožku. Sprcha zabezpečí zlepšenie krvného obehu.

Masky a prírodné prostriedky – to je v poriadku, ale nezabúdajte ani na tréning a výživu. Kombinácia týchto faktorov Vám zabezpečí tie najlepšie a najrýchlejšie výsledky.

You Might Also Like