Proces straty hmotnosti môže byť tvrdý proces. My Vám ale ukážeme, ako sa to dá urobiť ľahko, rýchlo a bez obmedzovania jedálnička.

Proces straty hmotnosti môže byť tvrdý proces. Podľa štatistík sa 30% ľudí rozhodne znížiť svoju váhu po novoročných sviatkoch a 75% týchto ľudí sa viac než týždeň nezdržiava svojho stravovacieho režimu a 46% z nich trvá až do júna.

Skutočnosť, že sa nespája brušný tuk za jeden alebo dva dni, je na to za to. Tento proces vyžaduje čas, úsilie a vytrvalosť, aby ste odstránili všetky potraviny, ktoré sa vám páčia, a pretrvávajú v dobrodružstve o strata hmotnosti. Rovný žalúdok môže byť ľahko dosiahnuteľný, ale ak začnete s procesom hubenia, uvidíte, aký náročný je tento proces.

Najväčší problém sa zdá byť stratu optimálneho množstva kalórií, pretože potraviny, ktoré konzumujeme, predpokladajú, že naše telo funguje správne počas dňa. Najdôležitejšou vecou je konzumovať jedlo, ktoré vám pomáha strácať viac kalórií. Tieto potraviny vám pomôžu stratiť toľko kalórií, ako je to možné, pri zachovaní správnej funkcie vášho tela. Cayenne pepper je jedným z jedál, ktoré spúšťa váš metabolizmus a spája tuky. Ostatné potraviny ako citrón, zázvor, med, škorica a chren sú tiež veľmi užitočné pri spaľovaní extra brušného tuku kvôli ich silným liečebným vlastnostiam, ktoré posilňujú vaše zdravie.

Ako to funguje?

Tieto potraviny sú silné samy o sebe, ale keď sú kombinované, ich prínosy pre zdravie sú ešte silnejšie. Najskôr znižujú chuť do jedla a potom vás naplnia energiou.

Křen je veľmi prospešný pre trávenie a metabolizmus. Škorica reguluje hladinu inzulínu a spája tuk okolo žalúdka. Citróny sú veľmi prospešné plody, ktoré znižujú stres kvôli silným upokojujúcim vlastnostiam. Už viete, že stres spôsobuje prejedanie.

Tiež citrón je nabitý vitamínom C, ktorý znižuje stres a transformuje tuk na energiu.

Zázvor je jedným z najvýhodnejších jedál. Reguluje hladinu cukru v krvi a chráni pred preťažením sacharidov.

Zloženie:

Nebojte sa, tento recept nebudete musieť pripravovať každý deň a prísady, ktoré sú v ňom obsiahnuté, už sú v kuchyni.

  • 125g chren
  • 3 citróny
  • 4 lyžice medu
  • 2 lyžicu škorica
  • Zázvor

Príprava:

Dajte zázvoru a chren vo vašom mixéri a dobre ich premiešajte. Vyrežte citróny a oddeľte semená. Neodstraňujte šupku, len ich vložte do mixéra a dobre ich premiešajte s predchádzajúcou zmesou. Potom môžete do zmesi pridať škoricu a med a znova ju zmiešať. Zmrazujte túto zmes a bude trvať dlhšie. Uchovávajte ju v nejakej sklenenej nádobe s kvalitným vekom. Konzumujte každý deň šálku tejto zmesi a sledujte, ako váš horúci tuk mizne!

You Might Also Like