Prirodzené, rýchle chudnutie je možné ale toto je obzvlášť ľahké! Zmiešajte tuto zmes každé ráno a uvidíte, aká úžasná je.

Pravdepodobne ste počuli o mnohých rôznych receptúrach určených na prirodzené a rýchle chudnutie, ale toto je obzvlášť ľahké. Potrebujete len niekoľko minút na prípravu, uložte ju do chladničky a podľa potreby ju vyberte. Zmiešajte to každé ráno, skôr než budete jesť alebo piť niečo iné. Vyskúšajte niekoľko rôznych druhov medu a škorice, až kým nedosiahnete požadované výsledky, chuť a chuť nápoja.

Piť pre chudnutie a spaľovanie brušného tuku

zloženie:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 2 lyžice mletej škorice
  • 1 liter vody

Inštrukcie:

  • Vezmite malý hrniec a premiešajte med a škoricu s vodou v ňom
  • Varte zmes
  • Preneste zmes do šálky a rozdelte ju na dve ½ hrnčeky.

použitie:

Vezmite si prvú polovicu šálku hodinu pred raňajkami a druhú pred spaním. Keď piť zmes pred spaním, položte zvyšok do chladničky nasledujúce ráno. Vždy konzumujte polovicu na prázdny žalúdok. Okrem čistenia tela tento úžasný nápoj podporuje chudnutie, bez toho, aby bolo potrebné vykonať nejaké zmeny v každodennej strave! Skvelé, nie?

Ďalšie tipy:

Pravidelná konzumácia tohto nápoja vám môže pomôcť stratiť až 5 libier za týždeň bez toho, aby ste zmenili každodennú výživu. Výsledky potvrdili, že závisia od typu škorice, ktorú používate, pretože existuje niekoľko rôznych typov. Napríklad máte indonézsku škoricu, ceylónovú škoricu a škoricu Cassia.

Cassia sa predáva ako škorica, ale stále to nie je „skutočná“ škorica a môže to priniesť rôzne výsledky. Nepoužívajte tento druh škorice dlhší čas a vo vysokých dávkach.

Pridajte med, keď voda varela, aby ste si mohli zachovať svoje vlastné živiny a výhody.

Účinok, ktorý má na telo

Účinnosť tohto nápoja spočíva v jeho schopnosti zabrániť akumulácii tuku v tele. Iné rôzne zdroje tvrdia, že med pôsobí na základe svojich antioxidantov a pracuje na viacerých úrovniach.

Škorica ovplyvňuje hladinu cukru v krvi a spôsob jej spracovania. To zase umožňuje, aby telo ľahko zlomilo a zabránilo tvorbe tuku. Účinky škorice sú lepšie, pokiaľ ide o abdominálny tuk v porovnaní s ostatnými časťami tela.

You Might Also Like