Pri detoxikácii vášho tela očistíte životne dôležité orgány. Tu je víkendový dietologický plán, ktorý môžete vyskúšať už dnes.

Možno budete musieť detoxikovať svoje telo ak sa ľahko unaví a vaša pokožka nevyzerá jasne a žiarivo.

Vaše telo môže byť ľahko zničené infekciami, keď máte toxíny v tele. Bežná chrípka, kašeľ a chrípka vás môžu ľahko ovplyvniť kvôli týmto škodlivým toxínom.

Je dôležité, aby ste sa vyhli nahromadeniu škodlivých toxínov vo vašom tele, budete musieť zmeniť určité stravovacie návyky a urobiť životný štýl

Pri detoxikácii vášho tela očistíte životne dôležité orgány

Diétny plán detoxikácie sa skladá zo spousty vody, zemiakov a potravín s nízkym obsahom tukov a vyskúšajte to dvakrát ročne po dobu 10 dní. Alternatívne môžete prijať víkendový detoxikálny diétny plán, ktorý môže prebiehať v priebehu roka. Budete tiež potrebovať pravidelné cvičenie, aby ste mali holistický zdravotný plán.

Tu je víkendový dietologický plán, ktorý môžete vyskúšať dnes

  • V sobotu

Na raňajky:

Spotrebujú šálku ovsených vločiek v 250 ml teplej vody, s nasledujúcimi Doplnky: 6.7 oz mandľového mlieka alebo jogurtu, lyžičkou ľanového oleja a 1/2 šálky čerstvých zrnitých čučoriedok ak je k dispozícii.

Na obed:

Mali by ste mať nasledovné:

Zemiaky so švajčiarskou chardou a olivovým olejom. Grilovaná merlúza okolo 250 gramov, melón (1 plátok), banán, približne 250 ml vody a šalát pozostávajúci zo zelených, paradajok a rukoly.

Ako občerstvenie:

Majte nasledujúce; 250 ml vody, jedno jablko, 180 ml jogurtu a tekvicové semená 1/4 šálky.

Na večeru:

Môžete mať 250 ml vody, šalát pozostávajúci z olivového oleja a citrónovej šťavy, niektoré veggie, ktoré môžete pariť, skúste brokolicu alebo špenát a grilovaný grilovaný tuniak.

  • V nedeľu

Na raňajky:

Môžete mať jednu šálku ovsených vločiek, diétne jogurt alebo mandľové mlieko asi 200 ml, zelený čaj, jednu čajovú lyžičku ľanového oleja a hrušky.

Na obed:

Môžete vyskúšať zemiaky, grilované kuracie prsia asi 200 g, zeleninovú polievku, nakladačku asi 150 g a vodu asi 250 ml.

Na večeru:

Môžete mať šalát pozostávajúci z cukrovej repy, pečiva a mrkvy. Taktiež piť čaj a citrónovú šťavu.

You Might Also Like