Prečo by ste mali piť vodu ihneď po prebudení? Určite aj preto, aby ste ľahko schudli!

Prečo je voda nevyhnutná?!

Voda je životne dôležitá pre vaše telo, pretože 70% vášho tela je voda a je potreba každý deň piť vodu. Vaše svaly sú  75% vody a vaša krv je 82% vody. Voda je veľmi dôležitá pre správnu funkciu celého tela. Pite vodu pred každým jedlom. Voda je dôležitá pre hrubé črevo na jeho čistenie, ktoré bude mať za následok lepšie živiny absorbovať. Konzumácia vody po prebudení, stimuluje tvorbu krvotvorby, ktorá je známa ako nová krv. Táto nová krv pomôže telu sámému sa obnoviť a je užitočná pri liečení ochorení. Existuje viac výhod, ako sú:

 1. Voda vám zlepšuje pleť.

  Voda je schopná eliminovať toxíny z krvi, ktoré povedú k lepšej vzhľad a lesklejšej kože.

 2. Vyvažovanie lymfatického systému.

  Budete mať vyvážený lymfatický systém tým, že každé ráno jednoducho vypijete vodu po prebudení . Majte na pamäti, že žľazy na lymfatický systém sú účinné v boji proti infekciám, takže môžete robiť veľa rôznych aktivít cez deň. Tieto žľazy  kontrolujú stability tekutín v tele.

 3. Môžete znížiť svoju váhu.

  Voda stimuluje metabolizmus. Pite aspoň 16 pohárov studenej vody, ktorá vám zvýši váš metabolizmus o 25%. Ak máte v úmysle znížiť svoju váhu, mali by ste každé ráno piť vodu.

 4. Niektoré ochorenia vylieči.

  Voda je známa pre svoju účinnosť pri čistení ľudského tela a čisté telo má väčšiu šancu v boji a odstránení niektorých ochorení. Môžete vyliečiť vracanie, menštruačné bolesti, rakovinu, ochorenie krku, očných chorôb močových ochorení, obličkových ochorení, tuberkulóza, artritída, hnačka a bolesti hlavy.

Budete mať najlepší výsledok, ak budete piť vodu na lačný žalúdok, hodinu pred raňajkami.

You Might Also Like