Poznáme zázračné cvičenie na Váš boľavý chrbát! Zacvičte si s nami len 5 minút a bude po problémoch.

Chrbtica môže mnohokrát zohrávať dôležitú úlohu v tele, napr. Poskytuje dostatočnú oporu a chráni miechu a nervy. Preto musíme venovať pozornosť jej zdraviu.

Ak chrbticu a chrbát budú zdravé, dokážete sa vďaka tomu vyhnúť bolesti chrbta, je však potrebné venovať osobitnú pozornosť týmto častiam těla.Máte Ak v práci, doma alebo v aute veľa sedieť, je oveľa väčšia šanca na bolesti chrbta. Tu nájdete užitočné tipy vo videu pre prevenciu a liečbu bolesti chrbta!

Vo videu inštruktor prezentuje mnoho užitočných pozícií, ktoré pomáhajú od bolesti chrbta a ďalšie súvisiace bolesti v oblasti chrbtice a chrbta. Budete spokojní s výsledkom , a to napriek tomu, že toto cvičenie trvá len 2 minúty ale treba ho zpakovať 3x! Inštruktor tiež vysvetľuje význam preťahovanie a posilňovanie vašich stehien.

Ku cvičenie budete potrebovať iba uterák. Je dôležité venovať pozornosť dychu. Správne dýchanie vám pomôže relaxovať a uvoľniť napätie z tela.

Robte toto cvičenie každý deň, zaberie Vám to cca 2 minúty času. Vďaka nim sa dokážete zbaviť bolestí chrbta a chrbtice a predídete riziku zranenia.

You Might Also Like