Poznáme najlepšie spôsoby, ako sa rýchlo a ľahko zbaviť tuku a získať dokonalé stehná.

Ľudské hormóny, genetika a zlý životný štýl sú faktory tukov zhromaždených v týchto určitých oblastiach.
Existuje niekoľko tipov, ako odstrániť tvrdohlavý tuk a urobiť vám luxusné nohy.

Aeróbne cvičenie

Spolu s kardiovaskulárnymi cvičeniami, je nutné vykonať kardio cvičenia na pevnosť svojích bokov a stehenných svalov. Tieto cvičenia môžu pomôcť zbaviť sa tuku na svojich vnútorných stehnách.

Schodiskové lezenie je jednoduché aeróbne cvičenie, ktoré možno vykonávať každý deň. Toto špecifické cvičenie zvyšuje váš metabolizmus a pracuju vaše stehenné svaly. Kým robíte schodiskové lezenie, držte chrbát rovno.
Jazda na bicykli je ďalšia skvelá forma aeróbneho kondičného cvičenia, ktoré fungujú na vaše stehná. To môže pomôcť budovať vytrvalosť.
Rýchla chôdza je ďalšie vynikajúce tónovacie cvičenie pre vaše boky a stehná. To môže pomôcť zbaviť sa tuku v oblastiach viac než len vašich nôh. Užite si svižnú chôdzu po dobu tridsať minút, 5 dní týždenne

Jablčný ocot

Jablčný ocot napomáha odbúravaniu tukov a bráni hromadeniu prebytočného tuku odtiaľto. Obsahuje minerály ako draslík, vápnik a horčík, môže pomôcť zbaviť nečistôt a zastaviť zadržiavanie tekutín.

Kávová usadenina

Kofeín obsahuje hladinu kofeínu a antioxidantov, ktoré vyhladzujú a posilňujú pokožku. Stimuluje krvný obeh a znižuje nahromaždený prebytočný tuk. Hrubá kávová usadenina, je neuveriteľný peeling, ktorý pomáha svalom okolo bokov a stehien.

Vezmite 1 lyžica zvyšných usadeniny espressa.
Potom pridáme med, získame hustú pastu.
Pred odchodom na kúpeľ, použite na stehná a boky a počkajte aby vyschla.
Potom vlhkými rukami drhnúť a potom ju opláchnite  vodou.
Postupujte podľa tohto a opakujte 2 alebo 3 krát celý týždeň.

Morská soľ

Dalo by sa vymeniť rafinovanú soľ s keltskou morskou soľou. Keltské more plné minerálnymi látkami, ktoré pomáhajú redukovať prebytok tuku a udržiavaju telo hydratované.

 

You Might Also Like