Pite toto pred spaním a prebudíte sa každé ráno o niekoľko gramov ľahší. Ako sa dá chudnúť v spánku? Prečítajte si.

Asi každý vie, ako užitočný je med, ale existuje mnoho užitočných vlastností škorice. Tá zlepšuje pleť, znižuje hladinu cholesterolu, zvyšuje prietok krvi, je ideálna pre srdce, žalúdok, črevá a čo je najdôležitejšie – to najlepšie pre spaľovanie tukov v tele.

Recept:

Každý večer pred spaním vypite zmes medu a škorice. Ak pravidelne používate tento nápoj, hmotnosť je znížená aj ľuďoch  s veľkou hmotnosťou. Tiež pravidelné užívanie tejto zmesi neumožňuje tuku ukladaniu v tele.

Ako pripraviť:

Varí sa 200 ml vody, potom sa pridá 1/2 lyžičky škorice a nechá sa po variť pol hodiny. Keď voda je o niečo chladnejšia, pridáme 1 lyžičku medu a necháme v chladničke. Pite jednu šálku pred spaním.

Nepridávajte nič viac, aby tento recept bol naozaj účinný. Nemusíte piť to počas dňa. Funguje len vtedy, ak ste si ho dáte pred spaním.

Táto úprava vedie k významnému zníženiu telesnej hmotnosti, pretože škorica a med majú vplyv na čistenie tráviaceho traktu, odstránenie parazitov, húb a iných baktérií, ktoré spomaľujú trávenie v tele. Keď sa telo čistí, s najväčšou pravdepodobnosťou, chudnete rýchlo.

You Might Also Like