Pá, pá, nafúknuté bruško. Je tu 5 jednoduchých tipov, ktoré Vám pomôžu odstrániť nadúvanie.

Nadúvanie je veľmi nepríjemné a tiež nie sme nadšení, ako to vyzerá.  Ale je to len dočasné, máme pre vás riešenie.

 5 jednoduchých tipov:

znížte príjem solí

Soľ je nutná a prospešná pre život. Budete zadržiavať vodu, ak jete ďalšiu soľ ktorá môže spôsobiť nerovnováhu vody a soli v tele. Ak jete náročné spracované potraviny, ako je rýchle občerstvenie, mrazená večera, rýchleho občerstvenia atď, budete s najväčšou pravdepodobnosťou mať veľa sodíka. Ďalšie známkou toho, že užívate príliš veľa sodíka, je solenie všetkých vaších jedál.

Pite vodu

Keď pijete vodu, to znamená,  plochšie bruško! Telo volá po vode, keď sme mierne dehydrovaný, vaše telo potrebuje, vodu pre každý jednotlivý proces. Pitná voda rýchlo obnoví vaše ploché bruško.

Nežujte žuvačky

Žuvačky – prehĺtanie vzduchu a potom plníte váš žalúdok vzduchom, rovnako ako ste fúkali do balóna. A v prípade, že žuvačka sa žuvanie je bez cukru žuvačka? Je to dvojitá pohroma.

Nepite bublinkové vody

Tieto nevinné malé bublinky sa rozhodnú pre pobyt vo vašom zažívacom trakte a potom sa tam aj zostanú na dlhú dobu, vybudujú plyn. Ak trpíte nafúknutým bruchom, je nutné odstrániť všetky sódovky.

Nejesť rafinovaný cukor

Umelo sladené výrobky z diétnej limonády, žuvačky a cukríky, proteínové tyčinky, obsahujú cukrové alkoholy, náhrady cukru alebo aj prírodné produkty, ktoré tvoria prebytočný plyn (a dokonca aj vážne zažívacieho traktu).Jedna zdravá výnimka: cukrový alkohol xylitol (čítaj: Zi-Li-Tol, že v prebytku, má mierny potenciál vytvárať zažívacie problémy). Xylitol je zdravý pre vás, pretože má minimálny vplyv na hladinu krvného cukru a nič na úrovni inzulínu.

You Might Also Like