Neskutočný recept, ktorý ničí brušný tuk. Jeho výsledky sú ohromujúce!

Leto je tu, takže je čas pripraviť sa na pláž a dostať sa do vášho letného oblečenia. Tento recept vám pomôže zbaviť sa toxínov v tele a ľahko sa zbaviť extra tuku.

Strata hmotnosti a detoxikácia sú vzájomne súvisiace procesy, pretože všetky toxíny sa hromadia do tukových depozít tela. Tieto toxíny sa tvoria v tukových tkanivách a zabraňujú telu bojovať proti nim, a zvýšiť jeho odolnosť.

Tento recept je veľmi jednoduchý a môžete si ho urobiť u vás doma. Môžme ho nazvať tiež ako „Ranný elixír“, pretože ak ju konzumujete v dopoludňajších hodinách účinok bude lepší. Môže vám dať veľa energie a má málo kalórií.

Po prvé, budete potrebovať veľkú nádobu s lievikom, pretože budete musieť znova naplniť vodou 3 až 4 krát pred výmenou škoricu a jablká.

Zloženie:

  • 1 jablko nakrájané na tenké kúsky 
  • ľad
  • Studená voda
  • 1 čerstvá škorica

Príprava:

Dajte kúsky jabĺk do hrnca variť spolu so škoricou, ale nie všetky, niektoré budete potrebovať neskôr do šálky. Dajte škoricu, potom dalej ľad do polovice pohára.

Voda, ktorá sa uvarí, zlejte ju do pohára. Ak budete chcieť silnejšiu chuť, dajte viac kusov z jabĺk neskôr do pohára. Umiestnite ju do chladničky na maximálne 3 dni.

Najlepšie je konzumovať 1 šálku pred jedlom.

You Might Also Like