Nemôžete schudnúť? Táto metóda zmení Vašu predstavu o chudnutí!

Málokto to vie, ale joga je skvelý spôsob, ako schudnúť. Chudnutie sa vykonáva pomocou kvalitatívne premeny všetkých telesných systémov.

Jóga normalizuje metabolizmus, pomáha čistiť krv od toxínov, zlepšuje respiračný a endokrinný systém. Aby sa dosiahlo chudnúceho účinku, mali by sme sa venovať po dobu 15-30 minút denne špeciálnemu cvičeniu.

cvik 1

Postavte sa rovno, nohy na šírku ramien, zatnite brušné svaly. Potom ohnite jednu nohu, zdvihnite ju a tlačte do stehna. Vytiahnite koleno čo najviac do strany a zdvihnite ruky hore, spojte ich k sebe. V tejto polohe vydržte po dobu 30 sekúnd a potom zopakujte cvičenie s druhou nohou.

cvik 2

Urobte veľký krok vpred pravou nohou a preneste na ňu váhu. Zdvihnite ruky nad hlavu a spojte ich dohromady. V tejto polohe vydržte aspoň 30 sekúnd a opakujte cvičenie s druhou nohou.

cvik 3

Oprite sa o ruky na podložke tvárou nahor, nohy natiahnuté pred sebou. Pretiahnite ruky k zadnej časti podložky a zdvihnite panvu sa čo najviac tak, aby sa iba prstami dotýkali podlahy. Vydržte v pozícii po dobu minimálne 3 minút.

cvik 4

Oprite sa o podložku o ruky a nohy ohnuté v kolenách, tvárou nahor. Ruky tlačte do podložky a zdvihnite panvu, čo najviac to bude možné. Opakujte cvik najmenej 15x.

cvik 5

Posaďte sa na podložku so skríženými nohami a položte si ruku na brucho, nezabudnite zároveň udržiavať vaše chrbát rovno. Vydýchnite, maximálne nafúknite brucho, potom prudko vdýchnite nosom a silne brucho zatnite. Pri vykonávaní tohto cvičenia, v žiadnom prípade nezadržujte dych. Cvičenie opakujte aspoň 11 krát, postupne zrýchľujte tempo.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku, komplexné cvičenie doplňte zvláštne mantrou pre chudnutie. Vytvára energetické vibrácie, ktoré podporujú rýchle chudnutie.

You Might Also Like