Nasledujúci 3-dňový detox vám umožní zmeniť stravu, znížiťhmotnosť a úplne očistiť organizmus.

Nasledujúci 3-dňový detox vám umožní zmeniť stravu, znížiť chute pre spracované potraviny a úplne očistiť organizmus. Najväčší prínos tohto procesu je čistenie a detoxikácia. Tento proces pomôže vášmu organizmu odstrániť toxíny a znížiť riziko infekcií a ochorení.

Odstráňte všetky toxíny z tela za 3 dni

– Nejedzte mliečne výrobky aspoň 2 dni pred začiatkom tohto procesu. Telo potrebuje viac času na trávenie mliečnych výrobkov, čo je dôvod, prečo by mohol spomaliť proces detoxikácie.

– V noci pred začatím procesu detoxikácie by ste mali konzumovať 1 diel čaju z domova pestovaného diuretika (tmavého lesa), pretože vám pomôže pri čistení tráviacich systémov od vybudovania.

Ráno pripravte elixír s citrónovou šťavou z 2 citrónov a ½ šálky vody. Konzumujte tento nápoj predtým, než budete mať raňajky.

Po dokončení vašej raňajky konzumujte jeden a pol šálky grapefruitu alebo ananásovej šťavy. Tieto nápoje sú nabité antioxidantmi, ktoré zlepšujú zdravie vášho dýchacieho systému.

– Medzi vašou raňajkami a obedom vyveďte 1-1,5 šálky čerstvej mrkvovej šťavy. Táto šťava je veľmi užitočná pre vaše dýchacie cesty.

-Ponúkajte 1,5 šálky šťavy z draslíka pri jedle. Môžete pripraviť túto šťavu s niektorými potravinami bohatými na draslík ako banány, tmavé zelené listy, repa, avokádo …

Draslík je veľmi užitočný v procese čistenia, najmä ak je použitý ako kvapalina z vyššie uvedených potravín.

– V noci konzumujte šálku čaju na čistenie hlienu 1 hodinu pred večerou. Tento čaj je pripravený zo zázvorov, bôbov a mäty piepornej, ktoré sú veľmi užitočné pri odstraňovaní hromadenia hlienu, upchatého nosu a zápch.

– Pred spaním pomiešajte 340 ml čerstvej brusnicovej šťavy, pretože vám pomôže bojovať proti baktériám v pľúcach.

Brusnice sú veľmi silné antioxidanty a sú jedným z najužitočnejších zložiek pre vašu krv a moč.

Režim detoxikácie opakujte počas nasledujúcich 2 dní.

You Might Also Like