Najlepšie cviky pre odstránenie celulitídy! Zbavme sa pomarančovej kože zo stehien!

Celulitída je nočnou morou pre každú ženu. Všetky vieme, ako veľmi zložité je sa jej zbaviť a po celý deň sedieť na zadku jej zmiznutie veľmi nepomôže. Čo teda môžeme urobiť pre to, aby zmizla naša pomarančová koža zo stehien a pozadia a my sa cítili sebavedomejšie? Celulitída môže byť odstránená iba usilovným cvičením a venovaním sa oblastiam jej výskytu, ale tiež potrebujete vedieť, aké cvičenie bude konkrétne najúčinnejšie a zaistí nám tie najlepšie možné výsledky v našom boji s celulitídou.

1) Zdvihnutie bedier s jednou nohou hore

Položte sa na podlahu a ľavú nohu ohnite v kolene, chodidlo položte na podlahu. Pravú nohu natiahnite rovno nahor. Zatnite zadok a zdvihnite boky z podlahy, kým nevytvoríte priamku od ramien až po kolená. Vykonajte 2-sekundovú výdrž, zatiaľ čo držíte brucho a chrbát zatnuté. Vráťte sa dole, späť do pôvodnej polohy a zopakujte cvičenie. Majte na pamäti, že váš trup a boky by sa mali pohybovať ako jedno a váš chrbát by mala byť v priamom smere po celú dobu.

2) Spätné výpady

Vezmite si činky, do každej ruky jednu a postavte sa vzpriamene. Potom sa posuňte pravou nohou smerom dozadu a dole, kým vaša koleno nebude v uhle 90 stupňov. Zatlačte do päty a zdvihnite sa do východiskovej polohy a zopakujte cvičenie na ľavou nohou.

3) Výkopy

Uchopte pár činiek a držte ich po stranách v rukách, potom sa postavte jednou nohou na step, alebo lavičku. Teraz zatlačte ľavú pätu do lavice a vystúpte nahor, zároveň vykopnite koleno druhej nohy nahor. Teraz sa vráťte dole, kým sa noha nedotkne podlahy – to je jedno opakovanie. Opakujte čo najviac s oboma nohami.

4) Mŕtvy ťah

Uchopte os pre činky a držte ju oboma rukami pred stehnami. Postavte sa nohami na šírku ramien a mierne ohnutými kolenami, potom sa ohnite v bokoch, bez toho aby ste zmenili uhol kolena a prehla trup, pokiaľ nebude telo rovnobežne s podlahou. Vráťte sa späť hore a opakujte.

You Might Also Like