Máme pre Vás prichystaných 10 najlepších surovín pre rýchle, efektívne a hlavne zdravé chudnutie!

Po kalorickom a tučnom jedle, často nasleduje nadúvanie. Potraviny Vám predstavíme v dnešnom článku a obsahujú zložky, ktoré vám pomôžu pri strate nadváhy!

Ingrediencie:

1. Čerešne

Okrem nízkeho počtu kalórií, čerešne neobsahujú žiadny tuk a majú vysoké percento vody. Pravdepodobne ste počuli, že je to skvelý trik pre chudnutie, je potrebné každé sústo žuť najmenej 15 až 20 krát pred prehĺtaním. Týmto spôsobom v skutočnosti oblbne váš mozog a telo sa cíti plnšie. Preto je č.1 na chudnutie čerešne!

2.Vajíčka

Proteíny v ponuke raňajok sú spojené s chudnutím. Spojenie raňajok s vysokým obsahom bielkovín a chudnutie bolo nedávno skúmané a zistilo sa, že v skutočnosti, vajcia, syr alebo akýkoľvek iný proteín raňajky môže pomôcť chudnutiu viac ak ho jete s raňajkami s vysokým obsahom sacharidov.

3.Mandle

Podľa odborníkov mandle sú veľmi prospešné a zdravé, pretože majú nízky glykemický index, to znamená, že sa majú žuť pomaly sa rozštiepia sa, čo spôsobuje pomalý a stály rast hladiny krvného cukru a inzulínu, čo ľudia cítia po dlhšiu dobu.

4.Kuracie mäsko

Kurča veľmi sa dobre vstrebáva do tela. Obsahuje asi 20% bielkovín, vitamínov a železo, a je ideálne pre dosiahnutie plochého brucha.

5.Jogurt

Šálka ​​bez tuku jogurtu vám dá dostatok bielkovín, vitamínu B12, vápnika, zinku a ďalších živín, ktoré je ťažké nájsť v inom druhu potravín na jednom mieste. Jogurt má len 140 kalórií a má veľký význam pre udržanie črevnej mikroflóry. S pridaním jogurtu do stravy budete môcť urýchliť proces chudnutia a znížiť veľkosť žalúdka!

6.Maliny

Ketóny sú enzýmy, ktoré sa nachádzajú v malínách. Sú schopné prelomiť tukové bunky v tele, urýchlia proces rozkladu tukov a znižujú chuť do jedla.

7.Jablká

Jesť jablká pred jedlom môže znížiť príjem kalórií počas jedla, – suma je významná. V skutočnosti, jesť jablko pred obedom môže spôsobiť zníženie kalorického príjmu aspoň o 15%.

8.Brokolica

Brokolica je jedným z najužitočnejších druhov zeleniny. Obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálnych látok a je tiež jedným z najlepších zdrojov vápnika, ktorý hrá dôležitú úlohu v procese chudnutia.

9.Grapefruit

Toto citrusové ovocie je vynikajúcim zdrojom vitamínu C. osviežuje telo a začne proces na topenie tuku prirodzene.

10.Chili papričky

Horúce papriky obsahujú látku zvanú kapsaicín, ktorý urýchľuje metabolizmus o 25%. Červené papriky obsahujú šesťkrát viac vitamínu C než paradajky, a vitamín C je nutné pre premenu tukov na energiu.

You Might Also Like