Máme okolo 5 kilogramov jedu v našich črevách – tu je spôsob, ako to očistiť! Namiesto raňajok konzumujte túto zmes tri týždne a odstránite všetko zlé!

Je známe, že uvoľňovanie mnohých chorôb je dostatočné na vyčistenie črevného hlienu, fekálnych depozitov a iných parazitov. Za 70 miliónov rokov prechádza cez naše črevo 100 ton potravín a 40 000 litrov tekutiny, čo znamená, že žalúdok vytvára 30 kilogramov fekálneho tuku a toxických odpadov. Otrávia krv a telo ju pretreje neopraviteľným poškodením.

Skutočnosť, že ste črevá špinavé, svedčí o častom zápche, poškodení metabolizmu, cukrovke, nadmernej alebo nedostatočnej hmotnosti, ochorenia obličiek a ochorenia pečene, choroby so sluchom a zrakom, zlého stavu kože, vlasov a nechtov, ako aj iných ochorení spôsobených artritídou A rakoviny.

Pomocou klyzmatu je možné vyčistiť iba malú časť hrubého čreva, tj 40-50 cm, a liečba črevného umývania pomocou špeciálneho zariadenia je veľmi nákladná, dlhotrvajúca a nie je bezpečná pre črevnú mikroflóru.

Jedenie jednej až troch polievkových lyžíc ľanového semienka počas troch týždňov dokáže úplne vyčistiť hrubé črevo a tenké črevo dlhoročného hlienu, fekálneho tuku a parazitov pri úplnom zachovaní intestinálnej mikroflóry. Táto metóda umožňuje rýchlu normalizáciu hmotnosti a spaľovania tuku. Pozitívne ovplyvňuje reguláciu metabolizmu lipidov. Ľahká múka môže absorbovať a eliminovať toxíny v tele a môže znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Tento liek vám pomôže, ak máte gastritídu, kolitídu, vredy žalúdka a dvanástnika, ochorenia močového traktu, cystitídu, pyelonefritídu, nadváhu a poškodený metabolizmus.

Namiesto raňajok konzumujte túto zmes tri týždne:

  • Prvý týždeň: 1 lyžica ľanovej múčky zmiešanej so 100 ml kefír
  • Druhý týždeň: 2 lyžice ľanovej múčky zmiešané so 100 ml kefíru
  • Tretí týždeň: 3 lyžice ľanovej múčky zmiešanej so 150 ml kefíru

Ak je váš problém nájsť ľanové jedlo, nakúpte ľanové semienko a jemne ho rozmlácajte. Nedávajte rezervácie na niekoľko dní. Najlepšie je, keď pripravujete každé ráno čerstvé servírovanie.

Mali by ste povinný nápoj od 2 do 3 litrov vody denne.

Čistenie čriev je možné vykonať každým rokom.

You Might Also Like