Mali by ste vedieť, že pitná voda po prebudení je pre Vás životne dôležitá. Prečo by ste mali piť vodu ihneď po prebudení?

Uvedomujete si, že pitná voda je pre vaše telo veľmi dôležitá a že požadované množstvo vody je denne sedem až osem pohárov, ale mali by ste vedieť, že pitná voda po prebudení je životne dôležitá pre vás. Pitná voda ráno má terapeutické výhody a verí, že zaobchádza s mnohými stavmi, ako je opakovanie bolesti v tele, astma alebo rakovina.

Prečo je voda nevyhnutná pre život?

Voda je životne dôležitá pre vaše telo, pretože 70% vášho tela je voda a musíte piť vodu každý deň. Vaše svaly sú tiež 75% vody a vaša krv je 82% vody. Voda je kľúčová pre správnu funkciu celého tela. Pri pití vody pred akýmkoľvek jedlom vyčistite vnútorný systém. Voda je dôležitá pre čistenie hrubého čreva, čo vedie k lepšej absorpcii živín.

Spotreba vody po prebudení stimuluje tvorbu hematopoézy, ktorá je známa ako nová krv. Táto nová krv pomôže telu obnoviť seba a je užitočná pri liečbe ochorení. Existuje viac výhod, ako napríklad:

  1. Voda vám dáva zdravšiu pokožku. Voda je schopná odstrániť toxíny z krvi, čo vedie k lepšie vyzerajúcej a lesklejšej pleti.
  2. Vyvažovanie lymfatického systému. Budete mať vyvážený lymfatický systém jednoduchou pitnou vodou každé ráno po prebudení. Majte na pamäti, že žľazy vo vašom lymfatickom systéme sú účtované za boj proti infekciám, takže sa môžete zúčastniť mnohých rôznych aktivít počas dňa.
  3. Môžete znížiť váhu. Voda stimuluje váš metabolizmus. Pitie najmenej 16 uncí studenej vody zvýši váš metabolizmus o 25%. Ak máte v úmysle znížiť svoju hmotnosť, mali by ste piť vodu každé ráno.
  4. Niektoré choroby môžu byť uzdravené. Voda je známa svojou účinnosťou pri čistení ľudského tela a čisté telo má väčšie šance na boj a odstránenie niektorých chorôb. Môžete liečiť zvracanie, menštruačné nepríjemnosti, rakoviny, ochorenia hrdla, ochorenia oka, ochorenia moču, ochorenia obličiek, tuberkulózu, artritídu, hnačku a bolesti hlavy.

You Might Also Like