Len jeden pohár tohto úžasného nápoja pred tým, ako pôjdete do postele a brušný tuk bude miznúť ako blázon!

Väčšina ľudí má problém s tukom okolo žalúdka. Mnoho z nich sa cíti beznádejne v tomto probléme, ale máme skvelú správu pre všetkých ľudí, ktorí majú brušný tuk. S týmto silným nápojom budete chudnúť a odstránite brušný tuk veľmi rýchlo a iba v noci.

Náš metabolizmus sa spomaľuje, keď ideme spať. Tak s týmto nápojom sa vám zvýši metabolizmus a spálite množstvo prebytočného tuku, kým spíte. Zmiešajte tieto ďalšie prísady a odstránite brušný tuk na dobro.

Prísady

  • Petržlen alebo koriander
  • 1 citrón
  • 1 polievková lyžica strúhaného zázvoru
  • 1 uhorka
  • 1 polievkovú lyžicu šťavy z aloe vera
  • Pol pohára vody

Inštrukcie:

Je to veľmi jednoduché na prípravu. Len mix všetkého dohromady a piť pred spaním.

Zdravotné výhody:

Uhorky obsahujú veľké množstvo vody a vlákniny a majú malé množstvo kalórií. Uhorka má len 45 kalórií, a to je skvelé pre dosiahnutie plochého brucha.

Petržlen a koriander sú bohaté na životne dôležitých vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok, ktoré budú ľahko odstraňovať vodu z vášho tela, bez toho aby spôsobili ťažkosti a nadúvanie.

Citróny sú na odplavovanie toxínov, ktoré sú absorbované v tele. Váš metabolizmus sa zlepší a proces spaľovania tukov sa zvyšuje, keď sa nečistoty odstránia.

Zázvor zabraňuje zápche. To zvyšuje metabolizmus a topí brušný tuk. Pridajte zázvor vo vašej strave, ak chcete mať ploché brucho.

Šťava z aloe vera je považovaná za jeden z najúčinnejších liekov na chudnutie. Je bohatá na antioxidanty, ktoré môžu bojovať s voľnými radikálmi v tele.

You Might Also Like