Jednoduchý spôsob, ako stratiť 3 kg počas 1 týždňa

Nikto vám odporučí okamžité diéty alebo tabletky, ktoré vám sľubujú perfektnú líniu, ktorá je dôvodom, prečo vám ponúkame absolútne prírodné alternatívy.

Vyberte si najmenej 4 jednoduché spôsoby, ako ich kombinovať a vďaka nim budete chudnúť, od 2-5 kg ​​za jeden týždeň.

  1. Piť veľa vody

Nepite energetické nápoje, koktaily a čerstvé šťavy-  len vodu. Ostatné nápoje obsahujú cukry a kalórie, ktoré len zhoršujú situáciu. Voda má 0 kalórií, sacharidov a cukrov.Pár plátkov citrónu alebo mäty sú vždy vítané.

  1. Zbaviť sa bieleho chleba a cestovín

Zmeniť zvyk jesť pečivo na raňajky a cestoviny na večeru. Skutočnosť, že sa nebudete cítiť nafúknutý vám pomôže na samom začiatku. Nahradite biely chlieb s obilninami s celými zrnami všetkých druhov omáčok na cestoviny a cestoviny nahraďte výlučne s čerstvou zeleninou.

  1. Pite kávu aspoň jednu hodinu pred cvičením

To je jediná výnimka, ktorú môžete urobiť, pokiaľ ide o, ‚pravidlo vody „. . Rovnako ako skutočnosť, že ranná káva zaisťuje vyššiu produktivitu, môže urobiť to isté pre váš metabolizmus pred cvičiením. Urýchľuje metabolizmus a dá vám energiu. Ale len vtedy, ak je to čierna káva bez akýchkoľvek prísad.

4.Spať 8 hodín v noci

8 hodín Vám poskytne dostatok energie a urobíte správne rozhodnutia v priebehu celého dňa. Iným spôsobom, keď som sa dobre vyspal,mám  menšiu chuť  na cukror a kofeín.

5.Vyhodiť nezdravý druh potravín

Napríklad, ak ukončíte vzťah vy a čipsy alebo čokoláda a vy môžete sa zbaviť niektorých kalórií. Vaše telo si ihneď všimne rozdiel a výsledky budúnaozaj dlhodobé.

6.Losos na obed

Losos je plný živín, ktoré potrebuju svaly, koža a tiež poskytuje bezchybný obed. Plus, nebudete dostávať chuť tučné mäso.

You Might Also Like