Hotový zabijak obezity – 1 čajová lyžička na deň tohto korenia a môžete stratiť až 10 kg za 3 mesiace!

Zázračné korenie na chudnutie – rasca!

Zvýšenie metabolizmu je istý spôsob, ako schudnúť. Existuje niekoľko prírodných zložiek, ktoré možno dosiahnuť, ale nebojte sa, nebudete musieť sa vzdať svojich obľúbených jedál. Namiesto toho stačí len zmeniť svoje korenie.

Mnoho ľudí hladuje ak chce schudnúť, ale to je najhorší druh diéty. Správne kombinovať potraviny a koreniny zvýši váš metabolizmus a rozplynie sa prebytočný tuk.

Výskum dokázal :

V poslednej dobe sa štúdie na University of Medical Sciences v Iráne bola vykonaná na dvoch skupinách 44 žien s nadváhou každý. Tieto skupiny boli poučení o zdravé potraviny po dobu troch mesiacov, a ich ponuka obsahuje len 500 kalórií alebo menej na dennej báze.

Skupina žien úkázala:

Prvá jedla drvenú rascu zmiešanú s 140 ml. jogurt, a druhá skupina jedla len jogurt. Po troch mesiacoch, výsledky ukázali, že skupina, ktorá spotrebováva jogurt s rascou stratila 10 kg. v porovnaní s druhou skupinou žien.

Subjekty v prvej skupine stratil 14,64% a viac tuku ako tie ostatné, ktorí prišli len 4,91%.

Rasca obsahuje fytosteroly, chemické zlúčeniny, ktoré môžu zabrániť retenciu cholesterolu v tele a niekoľko vedcov tvrdí, že korenie môže urýchliť metabolizmus.

You Might Also Like