Himalájska soľ môže pomôcť mineralizácii a detoxikácii organizmu. Detoxikujte a získajte vysnívanú postavu !

Dôvody k láske himalájskych solí:

Bohaté na mineraly- himalájskej soli majú veľmi kompaktné štruktúry minerálov. Vo spektrálnej analýze bolo poskytnutých a bolo preukázané, že himalájske soli obsahujú 84 minerálov, elektrolytov a prvky-ohromujúce číslo, 118 prvky sú známe vede. Takže ak vám chýbajú akékoľvek minerálne látky v organizme, dodávajte himalájske soli vo vašej strave. Populácia ľudstva je najviac s nedostatkom železa, jódu, horčíka, zinku a vápnika, ktoré sú obsiahnuté v himalájskej soli. Chýba jódu je veľmi nebezpečný stav, pretože to je pre metabolizmus veľmi dôležité, pretože to riadi funkciu štítnej žľazy. Pridaním viac himalájske soli v strave dostanete požadovanú úroveň jódu.

Sody obsahujú- Himalájska soľ je najbohatšia na sodík. Riadi objem krvi a krvný tlak, svalové kontrakcie, pracovná frekvenciu a nervové prenosy srdca. Odporúčaná denná spotreba sodíka je v rozmedzí 1.500-2.300 miligramov pre osoby vo veku 9-50; 1 kávová lyžička himalájskej soli zahŕňa asi 400 miligramov sodíka.

Detoxikácia- Himalájska soľ sa používa ako doplnok v potravinách, ale budete mať mnoho výhod, ak ju používate pre externú detoxikáciu. Ak sa snažíte nájsť najlepšiu soľ do kúpeľa, vaše hľadanie je u konca, táto soľ je ideálna pre toto. Minerály a negatívne ióny sú v nej zahrnuté, bude ľahké preniknúť do vašej pokožky a zároveň poskytnúť vám čistenie a detoxikačný efekt, ktorý urobí vašu pokožku aj myseľ mladšiu a energickú. Himalájske soli sú veľmi dobré pre vzduch. Soľné lampy sú zvyčajne vyrobené z himalájskej soli namiesto stolovej soli alebo morskej soli.

You Might Also Like