Eliminujte všetky jedy z vášho tela do 48 hodín. Detoxikačná víkendová diéta.

Detoxikáciou tela budete čistiť životne dôležité orgány, ako sú obličky, črevá, pľúca, lymfy a pečeň.

Diétny detox plán sa bude skladať z veľkého množstva vody, zemiakov a nízkym obsahom tuku v potravinách a vy by ste mali dvakrát ročne vyskúšať po dobu 10 dní, zakaždým.

Prípadne môžete prijať víkend detox diétny plán, ktorý možno skúšať hoci kedy cez celý rok. Ďalej budete potrebovať, aby ste sa zapojili do pravidelného cvičenia a aby ste mali zdravotné plán na svojom mieste.

Víkend diétny detox plán si môžete vyskúšať ešte dnes

  • V sobotu

Na raňajky:

Šálku ovsených vločiek v 250 ml teplej vody, s nasledujúcimi Doplnkami: pohára mandľového mlieka alebo jogurtu, lyžičkou ľanového oleja a 1/2 šálky čerstvých zrnitých čučoriedok ak sú k dispozícii.

Na obed:

Mali by ste mať nasledujúce;

Zemiaky s Mangoldom a olivovým olejom. Grilované merlúzy asi 250 gramov, melón (1 plátok), banán, asi 250 ml vodu a šalát, ktorú tvorí zelenina, paradajky a rukoloa.

Ako malé občerstvenie:

250 ml vody, jedno jablko, 180 ml jogurtu a tekvicové semienka 1/4 šálky.

Na večeru:

Môžete mať 250 ml vody, šalát skladajúci sa z olivového oleja a citrónovej šťavy, vyskúšajte brokolicu alebo špenát a grilovaný tuniak.

  • V nedeľu

Na raňajky:

Môžete mať jednu šálku ovsených vločiek, diétne jogurty alebo mandľového mlieka asi 200 ml, zelený čaj, jednu lyžičku ľanového oleja a hrušky.

Na obed:

Môžete vyskúšať zemiaky, grilované kuracie prsia asi 200 gramov, vegetariánska polievka, nálev z približne 150 gramov a vody asi 250 ml.

Na večeru:

Môžete mať šalát skladajúci sa z repy, pečiva a mrkvy. Pite dvojdomý čaj a citrónovou šťavu rovnako.

You Might Also Like