Detox Diéta s Limonádou.

Citrón je na spaľovanie tukov  a pomáha schudnúť.

Aké je tajomstvo? Mnoho profesionálnych odborníkov na výživu tvrdia, že citróny obsahujú všetky potrebné živiny, ktoré spaľujú tuky a prirodzene prispievajú k chudnutiu posilnením metabolizmu a znižuje chuť do jedla. Kyselina citrónová zlepšuje trávenie zosilnením produkcie žalúdočnej kyseliny.

Citrónová kôra obsahuje pektín, čo je dôležitý faktor pre chudnutie, ktorý riadi hladinu cukru v krvi. Citróny môžu čistiť krv a lymfatické cievy, zlepšujú látkovú výmenu, ktoré vám pomôžu schudnúť a chrániť pred rôznymi chorobami.

Prvý deň tejto diéty začína vyžmýkaním citrónu vo vlažnej vode. Každý druhý deň, pridajte ešte jeden citrón, tak na šiesty deň odšťavte 6 citrónov vo vlažnej vode. Množstvo citrónov zodpovedá množstvu vodných skiel. Na siedmy deň máte 3 citróny v 10 vodných sklách. Počas Celej tejto diéty je zakázané jesť vyprážané jedlo a mäso okrem vareného kuracieho a ryby s čerstvými šalátom. Tiež môžete jesť cereálie s jogurtom, ale sacharidy z konzerv sú zakázané. Ak potrebujete čokoládu, vezmite med a pár mandlí, ale nie vo večerných hodinách. Pite vodu kedykoľvek počas dňa a pridajte med, ak chcete. Tu sú tiež možnosťi obohatiť svoju ponuku s: kuracie mäso, ryby, morské plody, brokolica, fazuľa, hrach, šošovica, zelené fazuľky, karfiol, mrkva, zemiaky, kapusta, čerstvé, varené alebo pečené a v obmedzenom množstve.

Táto diéta je užitočná najmä na jar, kedy telo potrebuje ďalšie vitamíny a detoxikáciu.

You Might Also Like