Čo sa stane, ak vypijete tento liek každú noc tesne pred spaním? Prispejete k odstráneniu tuku okolo žalúdka.

Telo má rôzne orgány, z ktorých niektoré zahŕňajú funkcie, ktoré čistia telo, medzi tieto orgány patria pľúca, obličky, hrubé črevo, pečeň, atď.

Niekedy sa hromadí veľké množstvo tuku na bruchu. Ale príroda nám dáva veľa možností, ako znížiť brušný tuk prirodzene a efektívne. Nápoj vám ukážeme nižšie, má veľa vlastností detoxikáciu organizmu, všetky toxíny a karcinogénne látky sa odstránia z tela.

Znížte brušný tuk tým, že pijete tento kokteil pred spaním

Znečistenie životného prostredia je veľké a je ťažké konzumovať potraviny, ktoré nie sú kontaminované chemickými látkami, kofeín a alkohol je oveľa spotrebovaný tiež, čo zhoršuje funkcie organizmu. Nápoj vám pomôže detoxikovať orgány a umožňuje znížiť brušný tuk.

Uhorky a petržlen smoothie  – k zníženiu brušného tuku

Uhorka a petržlen sú dobre známe pre svoje močopudné vlastnosti a používajú sa na chudnutie, ktoré vám pomôžu znížiť brušný tuk, tiež posilňujú imunitný systém, zvyšujú metabolizmus a čistia telo od toxínov, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy.

Potrebné ingrediencie:

  • ⅓ vody,
  • ½ citróna,
  • petržlen,
  • uhorka,
  • kus zázvoru

Ako sa vám to pripraviť?

Umyte živiny starostlivo, pretože budú surové, potom nastrúhajte zázvor, zoberte lyžicu a udržte ju na neskoršie použitie, nakrájajte uhorku na plátky a nakrájame petržlen. Umiestnite ingrediencie v mixéri a miešajte, kým sú jednotní, to by malo byť penivé a ľahké cesto. Môžete použiť stevia a osladiť si to.

Ako sa to používa?

Mali by ste piť tento kokteil každý večer pred spaním, ako idete do postele a potom začnete cítiť energiu a uvidíte, ako sa brušný tuk výrazne znižuje každý týždeň. Ak chcete schudnúť a udržať svoje telozdravé, mali by ste mať vyváženú a zdravú stravu. Odporúča sa pridať cvičenie do svojho denného režimu, ako je chôdza alebo beh.

You Might Also Like